حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت تعداد کل نوشته ها : 6289 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 363×
مادرم فرشته خوبی ها
5

پدر و مادرم که نتوانستم از محبت های بی دریغ  آنها راجبران کنم. باشد آرزویم این بود که روزی امام بزرگوارمان را از نزدیک زیارت کنم ولی افسوس که تا کنون این افتخار نصیبم نشده و شاید لیاقت اینکه دیده گان من به جمال نورانی آن بزرگوار روشن شود را نداشته است و تنها خواسته […]

پ
پ

پدر و مادرم که نتوانستم از محبت های بی دریغ  آنها راجبران کنم. باشد آرزویم این بود که روزی امام بزرگوارمان را از نزدیک زیارت کنم ولی افسوس که تا کنون این افتخار نصیبم نشده و شاید لیاقت اینکه دیده گان من به جمال نورانی آن بزرگوار روشن شود را نداشته است و تنها خواسته ام از این است بزرگوار آن است که قدر این اسطوره ایمان و جهاد و مقاومت در راه الله را بدانند و از وجود گرامی حضرتش استفاده شایانی نمایند

پدر عزیز صبر کن و خدای را شکر بگذار و شما ای مادر ای آرام بخش وجودای مهربان ای کسی که زبان من توان گفتن درباره تو را ندارد و هر چه فکر می کنم می بینم سخنی نمی توانم بگویم که با آن قدردانی از محبت های بی دریغ تو به من .

مادر جان ای فرشته خوبی ها بعد از من چشم های معصوم پاک خود را آلوده به اشک مکن. گریه و زاری برای من که بنده ای گنهکار بوده ام و جز زحمت برای تو چیز دیگری نداشتم مکن .جامه سیاه پوش و در حجله دامادی فرزند خطا کار خود ماتم زده مباش شیر پاکت را برمن حلال کن و برایم دعا کن شاید خداوند از گناهانم بگذرد.

۵//۶۲

خطم اگر در نامه زشت است       می بخشید نامه را تند تند نوشتم

 

دستخط نامه شهید محمد کرانی به پدر و مادرش

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.