حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت تعداد کل نوشته ها : 6289 تعداد نوشته های امروز : 1 تعداد دیدگاهها : 363×
فرزندم را هدیه امام حسین کردم
1

 هر ماه روضه داشتیم.روضه خوان می آمد وازمصائب حضرت ابا عبدالله (ع) می خواند، یکبارفرید از من پرسید:مادراگرامام حسین(ع) به در خانه ی ما بیاید و ازتو چیزی بخواهد، تو چه چیزی به او می دهی؟ گفتم، وسایل، طلا، پول … هر چه که دارم! اخم کرد و گفت، اما این ها را می خواهد […]

پ
پ

 هر ماه روضه داشتیم.روضه خوان می آمد وازمصائب حضرت ابا عبدالله (ع) می خواند، یکبارفرید از من پرسید:مادراگرامام حسین(ع) به در خانه ی ما بیاید و ازتو چیزی بخواهد، تو چه چیزی به او می دهی؟ گفتم، وسایل، طلا، پول … هر چه که دارم!

اخم کرد و گفت، اما این ها را می خواهد چه کار! هنر این است که فرزندت را به ایشان بدهی. با شوخی گفتم خب تو را می دهم. خندید و کنارم نشست. چشم هایش برق می زد. از صورتم بوسید و گفت: آفرین مامان، این شد یه چیزی…!

وقتی خبر شهادت او را به من دادند، این خاطره مثل فیلمی از مقابل چشمم گشذت و از خدا خواستم حالا که من پسرم را در راه امام حسین(ع) داده ام، اوهم از صبر حضرت زینب(س) به من بدهد. لطف خدا شامل حالم شد و من همیشه شکرگزار شهادت او هستم.

«شهید فرید ناصری به روایت مادر»

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.