دست خط شهید حجت معصومی

الذین آمنوا و هاجروا و جاهدوا فى سبیل الله باموالهم و انفسهم اعظم درجه عندالله و اولئک هم الفائزون (توبه .۲)
سلام، سلام بر حضرت محمد (ص) رسول الله ، رسولى که از طرف خدا براى دعوت مردم به اسلام و حق برگزیده شد. سلام بر رسول خدا که قرآن مجید بر او نازل شد. سلام بر سلاله پاک آن حضرت رهبر عظیم الشان امام خمینى که پیامبرگونه قیام کرد و رژیم طاغوت و طاغى را منقرض و ملت مسلمان ایران را از منجلاب و بدبختى و گرداب تلاطم نجات داد و درود بى پایان به ارواح طیبه شهدا که با ایثار جان و خون خود، درخت تنومند اسلامى را آبیارى و رشد دادند و سلام بر رزمندگان توانمند و غیور و رشید حزب الله که مى روند، حکومت جابرانه صدام بعثى را سرنگون و قانون عدل الهى را در کشور بغداد حاکم سازند و سلام بر سیدالشهداء سرور شهیدان که چگونه زیستن و چگونه مردن را به ما آموخت و با ایثار خون خود و یارانش انسان و مسلمان بودن و چگونه یارى نمودن دین الهى را به ما آموخت.
اما من متحیرم که چگونه از خداوند متعال سپاسگزارى نمایم با این زبان قاصر که مرا منت نهاد و توفیقم داد به نداى ((هل من ناصر ینصرنى)) حضرت اباعبدالله حسین (علیه السلام) و فرزندنش رهبر عزیزم لبیک گفته تا در این انقلاب اسلامى شرکت نمایم و با لشگریان حضرت محمد (ص) به جبهه هاى نور علیه ظلمت عزیمت نمایم، براى اینکه این فیض عظما نصیب هر کسى نمى شود. مى بینم که فقط اشخاص منزه و مقتضى یار و یاور امام امت و این انقلاب هستند. بارالها صد هزار شکر.
اما از امت حزب الله مى خواهم که رضاى خدا را در اعمالشان مد نظر داشته و با تمام وجود حق تعالى را حسدکنند و متقى باشند و گوش به فرمان ولى فقیه و رهبر عزیزمان و همیشه قرص و محکم در صحنه باشند و پوزه منافقین مقام پرست و مال پرست و زمینخوار را به خاک بمالند.
در خاتمه از خداوند متعال مى خواهم که بنده حقیر را جزء بندگان خاص خود قرار داده و با شهداى اسلام و
سرور شهیدان محشور بگرداند.

وصیت حجت معصومی وصیت حجت معصومی

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code