شهید اصغر محرمی

شهید اصغر محرمی

بسم‌ رب‌ الشهدا والصدیقین‌

من‌ آن‌ گلوله‌ ای‌ را دوست‌ می‌ دارم‌ که‌ قلبم‌ را سوراخ‌، سوراخ‌ کند و آن‌ ترکش‌ خمپاره‌ ای‌ را دوست‌ دارم‌ که‌ بدنم‌ را تکه‌ تکه‌ کند، چرا که‌ مرا از این‌ خاکدان‌ پست‌ رهایی‌ بخشیده‌ و به‌ سوی‌ معبودم‌ الله پیوند می‌ دهد.

همانا انسان‌ در وجودش‌ احساس‌ و در خودش‌ لمس‌ می‌ کند که به‌ کسی‌ احتیاج‌ دارد. به‌ کسی‌، به‌ حکیمی‌ دانا و بزرگ‌ احتیاج‌ است‌.
همانا آخرت‌ تمامی‌ انسان ها به‌ دو جا ختم‌ می‌ شود یا به‌ جایی‌ که‌ در آن‌ آسوده‌ می‌ شود، بهشت‌ است‌، می‌ رسد یا ختم‌ به‌ جهنم‌ که‌ همیشه‌ در عذاب‌ الهی‌ خواهد بود.پس‌ انسان ها باید در این‌ جهان‌ فانی‌ و بد و بی‌ مهر و محبت‌ راهی‌ را در پیش‌ بگیرد.

اولا: راه‌ و صراط‌ مستقیم‌ و ختم‌ به‌ فی‌ سبیل‌ الله باشد

و دوم‌: در آخرین‌ لحظ‌ات‌ عمرش‌ با خون‌ غلطان‌ باشد. پس‌ چه‌ بهتر که‌ راه‌ ما جز شهادت‌ در راه‌ خدا چیز دیگری‌ نباشد و بعد برای‌ انسان هایی‌ که‌ طلوع‌ خورشید یا غروب‌ برایشان‌ فرقی‌ ندارد، همان‌ ط‌ور هم‌ که‌ صراط‌ مستقیم‌ با صراط‌ شیطانی برایشان‌ فرقی نمی کند. آنچه‌ نوشتم‌، مقدمه‌ ای‌ از وصیت‌ نامه‌ بود

بسم‌ الله الرحمن‌ الرحیم‌
با سلام‌ و درود به‌ خانواده‌ های‌ شهدا و مجروحین‌ و معلولین‌ و بخصوص‌ بر امت‌ شهیدپرور ایران‌ و مخصوصا امت‌ شهیدپرور زنجان‌. امیدوارم‌ که‌ در پیشبرد اهداف‌ خویش‌ و در پیشبرد انقلاب‌ صبور و دلیر باشید.

ای‌ امت‌ شهیدپرور زنجان‌! ای‌ امت‌ شهیدپرور ایران‌!

آماده‌ و هوشیار باشید که‌ دشمنان‌ اسلام‌ برای‌ تجاوز و از بین‌ بردن‌ دین‌ خدا و کتاب‌ و مکتب‌ و راهنمایی‌ که‌ دارید، به‌ پا خواسته‌ اند. پس‌ در برابر دشمنان‌ صبور باشید که‌ خدا با شما است‌.

ای‌ امت‌ دلاور! تا به‌ حال‌ این‌ دشمنان‌ خونخوار و چپاولگر چشم‌ طمع‌ به‌ ایران‌ دوخته‌ اند، پس‌ این‌ حرف‌ بردرانه‌ ام‌ را قبول‌ کنید که‌ از کشور و از اسلام‌ و قرآن‌ مواظبت‌ کنید.

والسلام‌

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code