۹دی روز میثاق با ولایت است

سرهنگ طهماسبی

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، ابوالفضل طهماسبی در چهارمین یادواره شهدای روستای «بلند پرچین» استان زنجان اظهار داشت: سپاه ناحیه زنجان در طول سال چندین یادواره شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس در سطح شهرستان برگزار ‌می‌کند.وی به برگزاری چهارمین یادواره شهدای روستای «بلند پرچین» اشاره کرد و بیان داشت: این

روستا۱۶ شهید، ۱۷ جانباز، یک آزاده و ۹۰ رزمنده داوطلب بسیجی دارد.
فرمانده سپاه ناحیه زنجان با اشاره به اینکه این یادواره هر سال در سطح روستای بلند پرچین برگزار می‌شد، گفت: با برنامه ریزی‌های صورت گرفته امسال این یادواره در شهر زنجان برگزار شد.
طهماسبی به اهداف برگزاری یادواره‌های شهدا در سطح شهرستان زنجان اشاره کرد و یادآور شد: یادواره‌های شهدا با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین عموم مردم برگزار می‌شود.

* لزوم انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان
وی بر لزوم انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان امروز تاکید کرد و افزود: نسل جوان امروز دوران هشت سال دفاع مقدس را ندیده‌اند و برگزاری این برنامه‌ها تاثیر بسزایی در انتقال این فرهنگ دارد.
فرمانده سپاه ناحیه زنجان در ادامه به نزدیک شدن سالگرد حماسه تاریخی ۹ دی ماه اشاره کرد و اظهار داشت: همزمان با سالگرد حماسه ۹ دی برنامه‌های مختلفی در سطح شهرستان زنجان برگزار می‌شود.
طهماسبی از برگزاری مراسم حماسه تاریخی ۹ دی در روز چهارشنبه ۹ دی ماه سال جاری خبر داد و بیان داشت: این برنامه با حضور مردم ولایت مدار زنجان ساعت هشت و نیم روز ۹ دی ماه سال جاری در زنجان برگزار می‌شود.
وی محل برگزاری این برنامه را مسجد حسینیه اعظم زنجان اعلام کرد و یادآور شد: حماسه ۹ دی روز میثاق امت با ولایت فقیه و روز بصیرت ملت ایران است.
فرمانده سپاه ناحیه زنجان در پایان ابراز امیدواری کرد مردم ولایت‌مدار زنجان حضور پرشوری در مراسم ۹ دی داشته باشند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code