حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت تعداد کل نوشته ها : 6223 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 363×
ایثارگران واجد شرایط تحت حمایت بیمه می باشند
2

به گزارش ایثار واحد زنجان، معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان درباره وضعیت بیمه پایه جامعه هدف این نهاد در سال گذشته افزود: در سال ۹۵ بنیاد استان زنجان با پوشش بیش از ۱۱ هزار نفر از ایثارگران فاقد بیمه در بیمه سلامت استان چتر بیمه‌ای صد در صدی را […]

پ
پ

به گزارش ایثار واحد زنجان، معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان درباره وضعیت بیمه پایه جامعه هدف این نهاد در سال گذشته افزود: در سال ۹۵ بنیاد استان زنجان با پوشش بیش از ۱۱ هزار نفر از ایثارگران فاقد بیمه در بیمه سلامت استان چتر بیمه‌ای صد در صدی را برای واجدان شرایط فراهم کرد.
علیرضا حیدری با اشاره به بیمه تکمیلی نیز اظهار کرد: همه ایثارگرانی که جزو جامعه آماری تحت پوشش بنیاد استان هستند به جز ایثارگران جانباز تحت پوشش نیروهای مسلح از خدمات بیمه تکمیلی بهره‌مند شدند. این افراد ۲۳ هزار نفر هستند.
وی از اقلام توانبخشی مورد نیاز خانواده‌های شاهد و ایثارگر سخن به میان آورده و بیان کرد: همه متقاضیان دریافت وسایل توانبخشی که در نوبت دریافت دوره‌ای تجهیزات بوده‌اند و یا بنابر تجویز پزشکان نیازمند استفاده از تجهیزات توانبخشی قرار گرفته‌اند از اقلام مورد نیاز بهره‌مند شده‌اند. این افراد ۶۰ نفر بوده‌اند که از تجهیزاتی توانبخشی چون دستگاه CPAP، BPAP، اکسیژن‌ساز، ویلچر، تخت، عصا، و سایر ملزومات استفاده کرده‌اند.
حیدری با بیان اینکه سال گذشته یک نوبت کمیسیون پزشکی در استان تشکیل شد، افزود: در این کمیسیون ۲۲۰ نفر از جانبازان شامل متقاضیان کمیسیون پزشکی تجدید نظر یا متقاضیان جدید که برای بار اول اقدام می‌کردند شرکت داده شدند.
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان درباره پایش سلامت جامعه ایثارگر نیز گفت: بنیاد استان زنجان با همکاری ۱۲ پزشک عمومی و متخصص توانست در خصوص ویزیت یک هزار و ۵۹۰ تن از بیماران و ایثارگران زمینگیر یا دارای مشکلات حاد در قالب ۳ هزار و ۹۷۰ بار ویزیت اقدام و سلامت این قشر ارزشمند را تحت پوشش و پایش قرار دهد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.