حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

یکشنبه, ۶ فروردین , ۱۴۰۲ ساعت تعداد کل نوشته ها : 6066 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 362×
معلوم نیست افقی برگردم یا عمودی
1

خاطره ای کوتاه از شهید دانشجو فرید ناصری راوی: خواهر شهید آخرین باری که برادرم در دی ماه ۶۲ به جبهه اعزام می شد مادرم بسیار نگران و مصظرب بود و دائما به ایشان اظهار می داشت که برادران تو در جبهه اند و من هم مریض هستم. بهتره تو برای مراقبت از من بمانی. […]

پ
پ

خاطره ای کوتاه از شهید دانشجو فرید ناصری

راوی: خواهر شهید

آخرین باری که برادرم در دی ماه ۶۲ به جبهه اعزام می شد مادرم بسیار نگران و مصظرب بود و دائما به ایشان اظهار می داشت که برادران تو در جبهه اند و من هم مریض هستم. بهتره تو برای مراقبت از من بمانی. فرید که در حال بستن ساک سفر بود با یک حالت آرام و جدی به مادر گفت که نگران نباشید من خیلی سریع برمی گردم و با این جمله به مادر تسکین می داد. وقتی که مادر از اتاق بیرون رفت، فرید با حالت شوخی گفت: من گفتم که خیلی سریع برمی گردم اما معلوم نیست که افقی یا عمودی برگردم و هردو خندیدیم.
***
فرید موقع رد شدن از در خانه دعایی زیر لب زمزمه کرد و دستی به گردن مادر کشید. مادر از ناراحتی گردن رنج می کشید. فرید به مادر گفت که ان شاالله تا من برگردم دیگه شما این درد را نخواهی داشت. همین طور هم شد. چون وقتی بعد از پانزده روز پیکرش آمد دیگر مادر آن درد گردن را نداشت.
***

از راست شهید فرید ناصری

شهید فرید ناصری

شهید فرید ناصری

شهید فرید ناصری

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.