یادواره غواصان گردان ولیعصر در زنجان برگزار می شود

کربلای4

مجتبی شهامی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: حسینیه اعظم زنجان به عنوان یک مکان فرهنگی برنامه‌های متعددی را طی سال اجرایی می‌کند که اتفاقا استقبال از آنها نیز مطلوب است.
مدیر روابط عمومی حسینیه اعظم زنجان با بیان اینکه برنامه‌های حسینیه اعظم زنجان به صورت مشارکتی با دستگاه‌های اجرایی و یا مستقل اجرایی می‌شود، تصریح کرد: حضور مردم در برنامه‌های حسینیه اعظم زنجان چندین هزار نفری بوده است.
وی برگزاری برنامه‌های دهه نخست ماه محرم؛ مراسم هشتم محرم؛ ماه صفر؛ ماه رمضان؛ ایام ولادت و شهادت ائمه معصومان (ع) را از جمله برنامه‌های حسینیه اعظم زنجان طی سال برشمرد و گفت: پنج‌شنبه هفته آینده نیز برنامه مناسبتی در قالب یادواره شهدای غواصان دریادل برگزار می‌شود.
شهامی با اشاره به اینکه این برنامه ویژه یک گردانی است که در عملیات‌های مختلف جنگ نقش بسزایی داشته است، تصریح کرد: این گردان شامل غواصانی از استان‌های زنجان، آذربایجان شرقی و غربی است.
مدیر روابط عمومی حسینیه اعظم زنجان با اشاره به حضور ۵۰۰ نفر از خانواده رزمندگان و شهدای این گردان در یادواره مذکور گفت: در حاشیه این برنامه از آلبوم تصویری خط شکنان دریادل نیز رونمایی خواهد شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code