یادواره شهدای طلاب در زنجان برگزار می‌شود

حجت الاسلام علی بیگدلی شامگاه شنبه در جلسه ستاد برگزاری کنگره شهیدان در محل استانداری زنجان، از برگزاری یادواره‌های شهدای طلاب در شهرستان‌های استان زنجان و گفت: یادواره استانی کنگره شهدای طلاب و سپاه برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه چهار مستند از چهار روحانی استان زنجان آماده‌سازی می‌شود و کتاب شهدای روحانی تالیف و چاپ می‌شود، اظهار کرد: کتابی برای روحانیون ایثارگر استان در مرحله چاپ است و مستند ۲۰ دقیقه‌ای از آیت‌الله جوادی عاملی تهیه شده است که قبل کنگره منتشر خواهد شد.

مسئول دفتر نمایندگی سپاه استان زنجان با بیان اینکه کمیته شهدای روحانی از کمیته‌های کنگره ۳۵۳۵ شهید استان زنجان است، گفت: تا کنون همه مصوبات اجرایی شده و برخی نیز در مرحله اجرا است.

بیگدلی با بیان اینکه سپاه و بسیج در تمام عرصه‌ها و در تمام مقتضیات زمانی فعالیت می‌کنند، تاکید کرد: فعالیت‌های قرارگاه معنویت و سلامت زیر مجموعه طرح شهید قاسم سلیمانی اجرا می‌شود.

وی ابراز داشت: ۷۰ نفر از روحانیون پاسدار و بسیجیان در کنار بیماران کرونایی بودند و از ۷۶ نفر از کادر درمان تجلیل شد که کار ارزشمندی بود.

مسئول دفتر نمایندگی سپاه استان زنجان از راه‌اندازی کانال‌های محتوایی در فضای مجازی با بیش از ۲۱ هزار تولید محتوا، ۲۴۴ مورد انتشار خبر، اعزام ۴۵۵ نفر از طلاب به مناطق مختلف استان زنجان خبر داد و گفت: ۹ هزار و ۲۰۸ نفر از طلاب بسیجی نیز در زمینه‌های مختلف عمومی خدمات لازم را به بیماران کرونایی ارائه کرده‌اند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code