حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت تعداد کل نوشته ها : 6223 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 363×
گوش به فرمان امام عزیز باشید
1

بِسم الله الرَّحمن الرَّحیم با درود و سلام بر امام زمان (عج) و نایب بر حقش خمینی کبیر و امید مستضعفان جهان و با درود و سلام بر شهدای اسلام و خانواده های محترم شهدا و با آرزوی پیروزی رزمندگان اسلام حالا که قصد دارم وصیت نامه بنویسم صرفاً به این خاطر است که بر […]

پ
پ

بِسم الله الرَّحمن الرَّحیم

با درود و سلام بر امام زمان (عج) و نایب بر حقش خمینی کبیر و امید مستضعفان جهان و با درود و سلام بر شهدای اسلام و خانواده های محترم شهدا و با آرزوی پیروزی رزمندگان اسلام حالا که قصد دارم وصیت نامه بنویسم صرفاً به این خاطر است که بر هر فرد مسلمان واجب و ما آمده ایم تا در جبهه و در این دانشگاه خود را بسازیم و از زشتیها دوری نموده و به ندای هل من ناصر ینصرنی حسین زمان خود لبیک گفته باشیم. رهبری که همچون شیر در مقابل تمام اَبر قدرتهای جهان ایستادگی کرد و آنها را به زانو در آورد .

و همیشه گوش به فرمان امام عزیز باشید و قدر این رهبر گرانقدر را بدانید که در غیر اینصورت کفران نعمت کرده اید و او براستی برای این ملت ستمدیده و مستضعف نعمت الهی می باشد و برای جهان اسلام انسانی است بس اندیشمند . خداوند متعال بندگان مؤمن خود را هر لحظه تحت آزمایش قرار میدهد .

و ای مادر بدان که من دیر زمانی است آرزوی چنین روزی را می کشیدم و تو اجری بس عظیم نزد پروردگار داری و به راهی که رفتم تفکر کن آنگاه خوشحال خواهی شد که تو نیز به سهم خود فرزندی را به پیشگاه خداوند متعال هدیه کردی

و برادر عزیز و زحمتکشم به یاد داشته باش چنانچه جنازه ام پیدا نشد و نتوانستی تحویل بگیری مسئله ای نیست بلکه سعی کن پیامم را به همه برسانی و بدان که اسلام دین حق و برادری و برابری است و دین کاملی است و دوری از اسلام و روحانیت مبارز و مسئول و متعهد همانا ذلت ، خواریمان را همراه خواهد داشت. امام عزیز را دوست بدارید .

و در پایان برای رهبر کبیر انقلاب اسللامی طول عمر و عظمت اسلام و مسلمین را از درگاه ایزد منان و هستی بخش جهان آرزومندم.

و السلام علیکم و رحمه ا . . .

ابراهیم تلخابی

۱۳۶۳/۱۲/۰۱

خدایا ، خدایا ، تا انقلاب مهدی (عج) خمینی را نگهدار .

ابراهیم تلخابی- امام

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.