حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت تعداد کل نوشته ها : 6310 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 363×
کمین گاه منافقین
0
.چه جنگ باشد چه قبولی قطعنامه باشد و یا هر اتفاقی بخواهد بیفتد ما مامور به ادای تکلیف هستیم.
پ
پ

صبح بعد از قبولی قطعنامه ۵۹۸ سرادر حاج محمد تقی اصانلو جانشین تیپ درمراسم صبحگاه شروع به تحلیل چرایی قبولی قطعنامه توسط حضرت امام نمود؛ و گفت ما تابع فرمان ولی امرمسلمین هستیم .چه جنگ باشد چه قبولی قطعنامه باشد و یا هر اتفاقی بخواهد بیفتد ما مامور به ادای تکلیف هستیم. تیپ ۳۶ انصار المهدی زنجان در اردوگاهی نزدیکی های طاق بستان کرمانشاه مستقر بود. هنوز درخط های پدافندی جنوب، عراقی ها تحرکاتی داشتند و اوضاع جبهه ها عادی نبود.درهمین شرایط بودکه به گردان ولیعصر ماموریتی ابلاغ شد . بچه ها از ساعت ۶ صبح با تجهیزات کامل منتظر اتوبوس ها بودند که به ماموریت ابلاغ شده اعزام شویم . این انتظار تا ظهر طول کشید تا بالاخره با رسیدن اتوبوس ها ساعت ۳ بعدازظهر به سمت دزفول راهی شدیم. اکثر بچه ها درهوای گرم و اتوبوسی که آهسته در جاده های پر پیچ و خم می راند به خوابی عمیق رفته بودند. من کنار دست راننده نشسته بودم تا با حرفهایم نگذارم راننده خوابش بگیرد و حواسش به جاده باشد.

دم دمای غروب به سه راهی اسلام آباد که رسیدیم همچنان گرم گفتگو بودیم که از دور یک جیپ ارتشی چپ شده را دیدیم. راننده پا رو ترمز گذاشت و من پیاده شدم تا اوضاع را جویا شوم . دیدم که جاده و هم اینکه یک باند اضطراری با زدن خاکریز بسته شده است . از ارتشی هایی که ۶ نفربودند و در کنار ماشین چپ شده ایستاده بودند هم علت واژگونی ماشین ومسدود شدن جاده را پرسیدم.

-آقا مشکلی پیش اومده؟ خدای نکرده مجروحی دارین؟

-نه هیچ مشکلی نیست. ماشین چپ کرده و ما هم منتظریم دوستان مون برای کمک بیان.

-اگه کمک میخواین ما یک گردانیم و همگی هم مسلح ایم. اگه لازم باشه بگم بیان کمک تون کنن.

-نه لازم نیست شما به کارتون برسید.

خب پس چرا جاده رو بسته اند؟

اونجا باند اضطراری هواپیماست. شما از سمت دیگه دور بزنید و برید طرف خرم آباد.

از رفتارارتشی چیز مشکوکی ندیدم جزء همان راهی که بسته بود.

هر چه به اطراف نگاه کردم چیز مشکوکی نبود. به همین خاطر دوباره حرکت کردیم و به سمت دزفول راهی شدیم.

صبح فردا اخبار ساعت ۷ صبح اعلام کرد؛ که منافقین از سمت اسلام آباد به طرف کرمانشاه در حال پیشروی هستند. با شنیدن این خبر علت بسته شدن جاده و آن ارتشی های قلابی معلوم شد …..!!!!

این عملیات با نام فروغ جاویدان توسط منافقین در ۵ مرداد سال ۶۷ اجرایی شد و رزمندگان اسلام با فرماندهی شهید علی صیاد شیرازی اقدام طمع کارانه شان در نطفه خفه کردند.

یاد و خاطره همه شهیدان از جان گذشته عملیات مرصاد گرامی باد.

راوی، مصطفی جلدی

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.