حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت تعداد کل نوشته ها : 6293 تعداد نوشته های امروز : 2 تعداد دیدگاهها : 363×
کلید حل مشکلات حرکت انقلابی و جهادی است
0

به گزارش ایثار واحد زنجان به نقل از مهر، سردار محمدتقی اوصانلو شامگاه جمعه در مراسم شب خاطره غواصان دریادل در حسینیه عاشقان ثارالله زنجان، با بیان اینکه باید راهرو و ادامه دهنده مسیر شهدا باشیم، افزود: شهدا جان خود را ندادند که ما محافظه کارانه عمل کنیم. وی ادامه داد: امروز دفاع نکردن از […]

پ
پ

به گزارش ایثار واحد زنجان به نقل از مهر، سردار محمدتقی اوصانلو شامگاه جمعه در مراسم شب خاطره غواصان دریادل در حسینیه عاشقان ثارالله زنجان، با بیان اینکه باید راهرو و ادامه دهنده مسیر شهدا باشیم، افزود: شهدا جان خود را ندادند که ما محافظه کارانه عمل کنیم.
وی ادامه داد: امروز دفاع نکردن از انقلاب، رهبری و خط رهبری، پا گذاشتن روی خون پا گذاشتن روی خون شهدا است.
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) شمالغرب کشور گفت: بزرگی به داشتن مسؤولیت نیست و خیلی از افراد خود را انقلابی معرفی می‌کنند، اما بسیاری از افراد نیز از اینکه خود را انقلابی معرفی کنند، خجالت می‌کشند.
اوصانلو افزود: نسخه کلیدی حل مشکلات این مملکت انقلابی و جهادی بودن است و تا زمانی که انقلابی بودن و جهادی کار کردن در کالبد ما وجود دارد، جمهوری اسلامی ایران شکست‌ناپذیر است.
وی ادامه داد:  نقطه مقابل انقلابی بودن و جهادی کار کردن، محافظه کاری است و محافظه کاری باعث شده تا خود را انقلابی معرفی نکنیم.
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) شمالغرب کشور افزود: اگر خواستار ادامه راه شهدا هستیم، باید غیرمحافظانه از انقلاب حفاظت کنیم.
اصانلو با بیان اینکه باید باید غیرمحافظه کارانه و انقلابی از انقلاب دفاع کنیم، گفت: به خاطر دنیا از انقلاب و رهبری فرزانه انقلاب دفاع نکردن، پا گذاشتن به روی خون پاک شهدا است.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.