کتاب من بلال آقاجان هستم رونمایی شد

به گزارش واحد ایثار زنجان، کتاب «من بِلال آقاجان هستم» توسط علیرضا نوری فرزند شهید والامقام «رجبعلی نوری» گردآوری و نگاشته شده و قرار است در محل سالن اجتماعات ابن سینا دانشکده علوم پزشکی رونمایی ‌شود.
کتاب «من بِلال آقاجان هستم»، بیان خاطرات، یادداشت‌های پیشین و مصاحبه‌های علیرضا نوری از پدر شهیدش می باشد که توسط فرزاد بیات موحد ویراستاری محتوایی و نگارشی شده است.
«من بِلال آقاجان هستم»، به همت دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری استان زنجان در قطع رقعی در ۳۱۶ صفحه و با شمارگان ۱۲۵۰ نسخه توسط انتشارات سوره مهر حوزه هنری منتشر شده است.
روایت خاطرات در کتاب «من بِلال آقاجان هستم» در دو فصل «در بود آقاجان» و «در نبود آقاجان» گردآوری و نگاشته شده است.
فصل اول، این کتاب با عنوان «در بود آقاجان» که خاطرات و شنیده‌های راوی از بدو تولید تا زمان اعزام پدرش به جبهه در سال ۱۳۶۱ را شامل می شود و بیشتر به فعالیت‌های کاری و انقلابی پدرش در قبل و بعد از ازدواج می‌پردازد.
فصل دوم، با عنوان «در نبود آقاجان» که به مشکلات سر راه خانواده شهید بعد از مفقود شدن پدر و جستجو برای یافتن نشانه هایی از شهید پرداخته شده است.
لازم به ذکر است، کتاب «من بِلال آقاجان هستم»، در مراسم شب خاطره «امداد در غبار» با محوریت بهداری رزمی که به همت حوزه هنری انقلاب اسلامی استان زنجان و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان رونمایی می گردد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code