کتاب انتهای بن بست دوم رونمایی شد

سیدشمس‌الدین موسوی در گفت ‌و گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: دوازدهمین کتاب از سری آثار چاپ شده در مرکز حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با عنوان “انتهای بن‌ بست دوم” طی مراسمی رونمایی شد .

وی با بیان اینکه مرکز حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان از سال ۹۴ فعالیت خود را با انتشارات غواص آغاز کرده است، گفت: طی این مدت ۱۲ کتاب در خصوص خاطرات شهدا و رزمندگان استان به چاپ رسیده است.

این مسئول با اشاره به رونمایی کتاب «انتهای بن‌بست دوم» روایتی از زندگی شهید غواص عباس منتخبی به روایت فاطمه جزء پناهی مادر شهید،خاطرنشان کرد: این بانوی مبارز و انقلابی خاطرات فرزند شهید خود را در این کتاب بازگویی کرده است.

مسئول مرکز حفظ آثار و نشر دفاع مقدس سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان ادامه داد: این کتاب با حضور مسئولان استانی رونمایی شد.

موسوی با بیان اینکه این چهارمین کتاب این مرکز است که در سال جاری چاپ شده است، ادامه داد: کتاب “بمان زندگی کن”مجموعه زندگینامه شهید داود مرداخانی،شهید مدافع حرم استان زنجان، “جا مانده نبرد” مجموعه خاطرات رزمنده خلیل عباسی و مجموعه خاطرات شهدای شهرستان خرم دره با عنوان “بی برادر” طی امسال به چاپ رسیده است.

وی گفت: همچنین با حمایت این مرکز نیز با اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان زنجان مجموعه خاطرات شهدای گمنام به چاپ رسیده است.

مسئول مرکز حفظ آثار و نشر دفاع مقدس سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با اشاره به چاپ سه کتاب دیگر تا پایان سال از سوی این مرکز، بیان داشت: کتاب مجموعه زندگینامه و خاطرات شهید میرزاعلی رستمخانی و شهید عبدالوهاب جعفری از رزمندگان قشر کارگر به چاپ می رسد.

موسوی ادامه داد: همچنین تلاش می شود مجموعه خاطرات شهید سید حسین صادقی نیز تا پایان سال به مجموعه کتاب های چاپ شده استان اضافه شود.

وی از چاپ خاطرات ۴۰ نفر از رزمندگان شرکت توزیع برق استان زنجان با عنوان پا به پای جنگ در دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد و گفت: این مجموعه در این دهه رونمایی می شود.

تصاویری از برنامه

 

 

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code