حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت تعداد کل نوشته ها : 6223 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 363×
پیام غواص شهید بهمن اسکندری به امت حزب الله
2

مصاحبه با غواص شهید بهمن اسکندری و پیام او به امت حزب الله بسمه تعالی پیام بنده به امت شهید پرور (البته بنده لیاقت پیام دادن ندارم) این است که آن اشخاصی که به زور خودشان را با انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی هماهنگ کرده اند و در پشت میزها نشسته اند و به ملت […]

پ
پ

مصاحبه با غواص شهید بهمن اسکندری و پیام او به امت حزب الله

بسمه تعالی

پیام بنده به امت شهید پرور (البته بنده لیاقت پیام دادن ندارم) این است که آن اشخاصی که به زور خودشان را با انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی هماهنگ کرده اند و در پشت میزها نشسته اند و به ملت شهیدپرور ظلم می کنند و اذیت می کنند فقط پیامم این است مگر این که این بسیجی ها و این رزمنده ها به شهر باز نگردند با پیروزی این دفعه جنگ را با شما شروع خواهند کرد و ان شاءالله که خداوند با حول و قوه ی خودش شما را به پیروزی نهائی نائل نماید و به مردم پشت جبهه هم توفیق دهد که راه شماها را ادامه دهند.

……………………………………………………………….

مصاحبه گر: برادر به عنوان آخرین سوال اگر پیام و صحبتی با مسئولین و دست اندرکاران نظام جمهوری اسلامی و امت همیشه در صحنه دارید بفرمایید.

البته عرض کنم که پیامی که بنده بتوانم بدهم نه آن اندازه رسا هست که بگوش امت حزب الله برسد ولی به حکم وظیفه ای که عهده مان هست بنا به آن وظیفه چند کلمه ای با امت حزب الله صحبت می کنیم و درد دلهایمان را به همان امت می گوییم.

امت حزب الله خودشان بهتر می دانند به اینکه این جنگ احتیاج به کمک فراوانی دارد و به گردانندگان زیادی احتیاج دارد از هر حیث. چه از حیث مالی، جانی، وسایل و هر کمکی که می توانند در رابطه با این جنگ کوتاهی نکنند ان شاءالله ….

نمازهای جمعه را همیشه با شکوه خیلی بیشتری برگزار نمایند.

اما در رابطه با مسئولین کشورمان الحمدلله همه به وظایف خودشان آگاه هستند. منتها در رابطه با مسئله جنگ خیلی بیشتر از اینکه الان در خدمت جنگ هستند، خودشان و آن امکاناتی که در اختیارشان است بیشتر در اختیار سپاه و بیشتر در اختیار جنگ بگذارند تا ان شاءالله مسئله جنگ به زودی زود خاتمه پیدا کند. و ان شاءالله همه دست در دست هم بدهیم و به وضعیت سازندگی کشور اقدام کنیم.

پیام غواص شهید بهمن اسکندری به امت حزب الله

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.