حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت تعداد کل نوشته ها : 6312 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 363×
وصیت نامه شهید اباصلت رفیعی
6

با سلام به آزادگان جهان حسین بن علی (ع) قهرمان کربلا و با درود بر فرزند صدیق پاک آن حضرت ؛امام خمینی بنیانگزار جمهوری اسلامی ایران و درود به روان پاک شهیدان اسلام از صدر اسلام تا ا انقلاب ایران. اینجانب اباصلت رفیعی معروف به مهدی فرزند محمدعلی ساکن زنجان متن وصیت نامه خود را […]

پ
پ

با سلام به آزادگان جهان حسین بن علی (ع) قهرمان کربلا و با درود بر فرزند صدیق پاک آن حضرت ؛امام خمینی بنیانگزار جمهوری اسلامی ایران و درود به روان پاک شهیدان اسلام از صدر اسلام تا ا انقلاب ایران.
اینجانب اباصلت رفیعی معروف به مهدی فرزند محمدعلی ساکن زنجان متن وصیت نامه خود را این چنین می نویسم.
شب حمله نزدیک است و همه عاشقان درانتظارزیارت حسین هستیم. ما عاشقانه برای زیارت حسین(ع) می رویم. اگر زنده بودیم تربت پاک حسین و اگر افتخار شهادت داشتیم در میان سنگر در میان خون حسین ها سر ما می آید. ما به عشق شهادت و دیدار مهدی می رویم و به خاطر خدا می جنگیم.
پیامی بر برادران ودوستان دارم. 
ای برادران نگزارید اسلحه من روی زمین بماند. همیشه پیرو راه خمینی باشید. سرباز خمینی باشید که اگر به امام لبیک نگویید این است که مثل مردم کوفه به هل من ناصر ینصرنی حسین لبیک نگفته باشید.
بیایید جبهه های جنگ را خالی نکنید و تا آزادی تمام مسلمانان و تا برقراری نمازجماعت به امامت روخ خدا خمینی در بیت المقدس بجنگید و سخنان امام را یکی یکی عمل کنید که پیام امام، پیام امام زمان است.
مادرم در شهادت من گریه نکن یا حداقل بلند گریه نکن که منافقان بشنوند و تو ای پدر شکر خدا کن که هجده سال تلاش کردی پسری پرورش دادی تا در راه اسلام فدایش کنی. از خدا بخواه شهادت مرا قبول کند.
تو ای خواهر و برادر من! به جای گریه از شهید شدن من بیایید راه مرا ادامه بدهید و به خط امام بیایید و از این ماه آسمان جهان و از این قائله اعظم پیروی کنید.
روی تابوت من قرآن بگزارید تا همه بدانند که من مسلمان و پیرو قرآنم و عکس امام را روی تابوت و روی قبرم بگزارید تا همه بدانند که من پیرو قرآن و پیرو خط امام هستم.
درآخر باید بگویم هر که از شهادت من ناراحت باشد و شکر خدا نکند و هر کس که پیرو خط ولایت نباشد حق ندارد درتشییع جنازه من و در مجلس ختم شرکت کند حتی اگر برادرم باشد که شرکت او باعث رنج و آزار من است.
تو ای پدر! نگزار کسانی که با این انقلاب و بر علیه انقلاب اسلام و بر علیه قرآن حرف بزنند. در آخر بگویم پدر و مادر جانم بدان که جناب خوئی بهتر از شریعتمداری نیست بلکه پست تر از او هست. چون خوئی کسی بود درست موقعی که مردم ایران برای دفاع از قرآن با خاندان پهلوی می جنگید و شهید می شد اوبه شهبانو فرح انگشتر می داد و نامزد خود می کرد پس اگر می توانی تقلید خود را برگردان و بر امام عزیز و رهبری کبیر تقلید ببند تا خدا هم ایمانت را قبول کند.
در آخر سر به امام و رزمندگان دعا کن و من که به شما در همه عمرم اذیت کردم مرا حلال کنید
قربان همه شما
خدایا خدایا تو را به جان مهدی تو را به حق مهدی تا انقلاب مهدی تو را به نام مهدی خمینی را نگهدار
۲۳/۶/۱۳۶۱

شهید اباصلت رفیعی

وصیت نامه شهید اباصلت رفیعی

وصیت نامه شهید اباصلت رفیعی

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.