حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت تعداد کل نوشته ها : 6302 تعداد نوشته های امروز : 2 تعداد دیدگاهها : 363×
امسال عید پیروزی است/شهید محمدحسین بیگلی
1

نامه شهید محمد حسین بیگلی به خانواده بسمه تعالی با نام خدا که بهترین وسیله برای شروع کردن هر کاری است، نامه ام را از دیاری دور اما در داخل یک مرز که آن مرز ایران می باشد برای شما می نویسم. امیدوارم که حالتان خوب باشد و سالم و سلامت در سایه امام زمان […]

پ
پ

محمدحسین بیگلینامه شهید محمد حسین بیگلی به خانواده

بسمه تعالی

با نام خدا که بهترین وسیله برای شروع کردن هر کاری است، نامه ام را از دیاری دور اما در داخل یک مرز که آن مرز ایران می باشد برای شما می نویسم.

امیدوارم که حالتان خوب باشد و سالم و سلامت در سایه امام زمان و رهبری امام خمینی باشید.

اگر از احوالات اینجانب خواستار باشید بحمدالله در زیر سایه توجهات ولی عصر(عج) سلامت می باشیم و حالمان خیلی خوب می باشد و در اینجا به ما به خوبی رسیدگی می کنند که از نظر مادی آجیل، پسته، و غیره به ما می دهند که امیدوارم از این لحاظ نگرانی نداشته باشید.

ما دیگر از هیچ لحاظ نگران و ناراحت نیستیم به جز دوری شما که آن هم ان شاالله با گذشت زمان برطرف خواهد شد و امیدوارم که شما نیز به این وضع عادت کرده باشید. امیدوارم تنها یاد خدا و دعاهای او ورد زبان شما باشد و از شما این تقاضا را بیشتر می کنم که خیلی زیاد اولا به فرج امام زمان در ثانی به سلامتی امام خمینی و سوم برای پیروزی رزمندگان اسلام در کلیه جبهه های جنگ دعا کنید که ما هم جزوشان باشیم.

امیدوارم که نامه قبلی در آن موقع در اهواز بودیم برایتان نوشته ام به دستتان رسیده باشد و هم اکنون که ما در شوش شهر شهیدان گمنام که از  کلیه سکنه خالی می باشند مستقر هستیم در این نامه نثارتان می کنم.

هم اکنون که این نامه را در پشت جبهه هستیم می نویسم صدای توپ ها و رگبارهای مزدوران عراقی یک لحظه خاموش نمی شود.

اصلا نمیتوانم دیگر سخن بگویم گویی که زبانم بند آمده و خلاصه دیگر سلام مرا به دیگر دوستان و آشنایان برسانید مخصوصا به مادر عزیزم و برادرانم.

درضمن سال جدیدی را که در پیش رو دارید به همه شما تبریک می گویم و امیدوارم که این سال، سال پیروزی، سال سرفرازی اسلام و مسلمین و سال سرنگونی  طاغوتیان باشد.

ان شاالله دعا کنید که بعد از عید و یا در اواسط عید با پیروزی کامل به اوطان خود برگردیم و ان شاالله یک حمله بزرگ در مقابل است که مرزها سهل است تا کربلا پیشروی خواهیم کرد و ان شاالله راه کربلا به امید خداوند و در سایه امام زمان باز خواهیم کرد و چون ما در منطقه ای قرار گرفتیم که وسیله مخابراتی در دست نیست و دیگر نمی توانم با تلفن با خانه خواهرم صحبت کنم. امیدوارم نگران نباشید.

امیدوارم که همیشه ودر همه حال به فکر رزمندگان اسلام باشید و دعا را فراموش نکنید. همانطور که در نامه قبلی نوشته بودم دعا با نفوذتر ازنیزه تیز می باشد.

همواره دعاهای ما پشت و پناه شما و دعاهای شما پشت و پناه ما باشد و ما هر چند از لحاظ مکانی با یکدیگر دور هستیم ولی قلبم یک لحظه از شما جدا نمی شود ولی چه می شود که برای خدا باید از اینها هم پا فراتر گذاشت و یک سلام مخصوص به تو ای کسی که نامه را می خوانی که مطمئن هستم که حسن جان تو هستی. این هایی را که می گویم به همه اهل خانه با ضایعه نامه قبلی یک یک آنهارا توضیح دهید و این سلام گرم من به تو باد. در آخر سرتان را به درد نیاورم اگر نامه ننوشتم زیاد نگران نباشید چون به خدا اگر در اینجا باشید می فهمید که من چه می گویم. حوصله نوشتن نامه را نداریم. امیدوارم که جواب این نامه را به زودی به آدرسی که خواهم گفت هرچه زودتر بنویسید و درآخراین عید را که عید پیروزی و عید کدورت زدائی بین مسلمانان است تبریک می گویم و از اینکه در پیش شما در سال تحویل نخواهم بود نگران نباشید. چون ما در اینجا نیز عید پیروزی خواهیم گرفت

آدرس ما : خوزستان- شوش-تیپ ۱۷ قم(والفجر)- گردان ۷- گروهان ۲- محمدحسین بیگلی

پاورقی:

در ضمن از خبرنمازخواندن آیت الله خامنه ای در نماز جمعه تهران بسیار خوشحال شدیم. ان شاالله لحظاتی بشود که خیلی نزدیک است انتظار همه شما پشتیبانان خط مقدم برآورده خواهد شد و انتظار به پایان خواهد رسید.

به امام و رزمندگان تمنا می کنم دعا کنید

فرماندهی حمله به فرماندهی امام زمان می باشد.

اللهم و انصرنا علی القوم الکافرین

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.