حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت تعداد کل نوشته ها : 6312 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 363×
وصیتنامه شهید سعید ابراهیمی
6

بسم الله الرحمن الرحیم الذین اذا اصابتهم مصیبه قالوا انا لله و انا الیه راجعون آنانکه چون به حادثه سخت و ناگواری دچار شدند صبوری پیشه کنند می گویند بفرمان خدا آمده و بسوی او رجوع خواهیم کرد. سپاس خدای را به ما توفیق داد تا بتوانیم در کنار برادران رزمنده یاران امام در جبهه […]

پ
پ

بسم الله الرحمن الرحیم

الذین اذا اصابتهم مصیبه قالوا انا لله و انا الیه راجعون

آنانکه چون به حادثه سخت و ناگواری دچار شدند صبوری پیشه کنند می گویند بفرمان خدا آمده و بسوی او رجوع خواهیم کرد.

سپاس خدای را به ما توفیق داد تا بتوانیم در کنار برادران رزمنده یاران امام در جبهه باشیم و با درود بر رهبر کبیر انقلاب این وارث انبیاء که جامعه ما را بسوی خدا سوق داد و با درود بر شهدای گلگون کفن انقلاب که با خون سرخ خود درخت نو پایه انقلاب را آبیاری کردند.

من با کمال میل به جبهه این مکان مقدس این مکان عاشقان حسین (ع) آمده ام که تا به وظیفه شررعی خود جامعه عمل بپوشانم تا شاید سربازی از سربازان حسین زمان خمینی باشم . و رزمنده ای از رزمندگان اسلام این مکتب انسان ساز و عدالت بخش باشم . آری، اسلامی که فقط نجات مردم مستضعفین با تکیه بر آن امکان دارد.

و از برادرم می خواهم که سلاحم را بر دست گیرد و فقط برای اسلام و قرآن فکر کند که تمام نیازهای بشر در این دو « اسلام و قرآن » نهفته است . پیرو خط اصیل امام و حافظ خون شهداء باشید و از نسل جوان که امید آینده و انقلاب و اسلامند می خواهم که قدر این امام عزیزمان تنها بت شکن زمان خمینی را بدانند و پیوندی ناگسستنی با روحانیت مبارزه در خط اصیل اسلام و امام داشته باشند و این انقلاب را تا به حکومت جهان مهدی (عج) ادامه دهند.

ای پدر که ۱۹ سال است مرا با رنج و زحمت و با آن دستاان پینه بسته ات بزرگ کرده ای و در دوره ای که باید دست تو را گیرم و جبران زحماتت را بکنم ، برای دفاع از اسلام و قرآن به جبهه فرستدی. افتخار کن پسرت در راه خود خدا شهید شده است.

و ای مادر ای درس گرفته از مکتب فاطمه علیها سلام که در تربیت و بزرگ کردن من خیلی زحمت کشیده ای مانند حضرت زینب س صبور باش و پیام خون شهیدان را با صبرر خود و با استقامت خود به گوش جهانیان برسان و مرا ببخشید که نوانستم حق پدر مادری را ادا کنم و بر من حلال کنید و از تمام دوستان و آشنایان برایم حلالی بگیرید و در مرگم گریه نکنید که باعث ناراحتی من می شود.

برادر کوچکتان سعید ابراهیمی

۲۴ اسفند ۱۳۶۰

امضا

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.