حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت تعداد کل نوشته ها : 6289 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 363×
هیئت های اندیشه ورز در بسیج زنان تشکیل می شود
1

مینو اصلانی مسئول بسیج جامعه زنان کشوردر گفتگو با خبرنگار موج رسا اظهار داشت:بانوان ایرانی همواره دارای روحیه انقلابی گری بوده و این روحیه را از زمان آغاز فعالیت های انقلابی به منصه ظهور گذاشته اند.وی با اشاره به اینکه بانوان ایرانی در همه عرصه های دفاع از نظام اسلامی پیشرو بوده اند و با […]

پ
پ

مینو اصلانی مسئول بسیج جامعه زنان کشوردر گفتگو با خبرنگار موج رسا اظهار داشت:بانوان ایرانی همواره دارای روحیه انقلابی گری بوده و این روحیه را از زمان آغاز فعالیت های انقلابی به منصه ظهور گذاشته اند.
وی با اشاره به اینکه بانوان ایرانی در همه عرصه های دفاع از نظام اسلامی پیشرو بوده اند و با روحیه انقلابی گری توانسته اند از نظام اسلامی دفاع کنند،خاطرنشان کرد: امروزهم نقش بانوان با همان روحیه می تواند در جامعه کارساز باشد.

این مسئول بر ضرورت حفظ روحیه انقلابی گری از سوی بانوان در عرصه های دفاع از نظام اسلامی با تاکید گفت: باید این روحیه همچنان در جامعه ساری و جاری باشد.
اصلانی با اشاره به اینکه توجه به روحیه انقلابی گری موجب می شود تا بانوان پر تلاش و نوآور در عرصه ها بدرخشند، تصریح کرد: این روحیه همواره در قشر بسیجی وجود داشته و امروز هم کارساز است.
وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در آذر ماه سال جاری در بین بسیجیان کل کشور،تصریح کرد: تشکیل هئیت های اندیشه ورزی در بسیج یکی از تاکیدات مقام معظم رهبری بود که جامعه زنان نیز پیگیر تشکیل این هئیت ها است.
وی با بیان اینکه این هئیت ها می توانند روحیه انقلابی گری را حفظ کرده و دائما نیازهای انقلاب را شناخته، برنامه ریزی کرده و پاسخگوی نیازها باشند،ادامه داد: بانوان در کنار مسئولیت خانه داری با روحیه انقلابی گری و جهادگری و حضور در صحنه الگوی کاملی برای نسل های آینده جامعه هستند.
این مسئول اظهار داشت: هئیت های اندیشه ورز موجب استقلال فکری پایگاه های مقاومت شده و این پایگاه ها می توانند همگام با هئیت های اندیشه ورز موقعیت های منطقه ای و جغرافیایی خود را ارتقا دهند.
وی با اشاره به اینکه با تشکیل این هئیت ها پایگاه های مقاومت پیشگام عرصه های مختلف می شوند،یادآورشد: این هئیت ها می توانند استقلال فکری بسیج را تداوم بخشند.

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.