همایش بصیرت افزایی در ۱۳ آبان برگزار خواهد شد

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان،هدایت صفری در جلسه ستاد بزرگداشت یوم‌الله سیزده آبان با بیان اینکه کمیته امداد نیز برنامه‌های ویژه‌ای برای گرامیداشت روز سیزده آبان ماه امسال برای جامعه هدف خود دارد، بیان کرد: برگزاری همایش استکبارستیزی و بصیرت‌افزایی از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده است.
وی با تاکید بر لزوم تبیین اندیشه‌های امام راحل برای قشر دانش‌آموز و دانشجویان خاطرنشان کرد: این اقدام در کمیته امداد در قالب ارائه بسته‌های فرهنگی به جامعه هدف انجام می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان با اشاره به فضاسازی های انجام شده در محیط اداری شهرستان ها افزود: مسابقه فرهنگی برای افراد تحت پوشش کمیته امداد امام‌خمینی(ره) در روز سیزده آبان اجرایی می‌شود.
وی به اهمیت برگزاری مسابقات پیامکی به صورت استانی با موضوعات مرتبط با روز ۱۳ آبان ادامه داد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، صدا و سیما و سازمان فرهنگ و ارشاد اسلامی استان می‌توانند در این امر نقش تاثیرگذاری داشته باشند.
صفری با بیان اینکه حلقه‌های صالحین در بسیج دانش‌آمورزی و دانشجویی نیز می‌توانند محور موضوعات خود را استکبارستیزی قرار دهند،اظهار کرد: مباحث مطرح در این حلقه‌های صالحین جمع‌بندی و در قالب کتابچه‌ای منتشر شود.
وی با اشاره به تعداد دانش‌آموزان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) در زنجان افزود: در حال حاضر ۶ هزار دانش‌آموز تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان تصریح کرد: تاکنون ۶۰۰ دانشجو در استان زنجان تحت پوشش کمیته امداد قرار داشته و از حمایتهای لازم بهره‌مند می‌شوند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code