حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت تعداد کل نوشته ها : 6289 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 363×
همایش بانوان فرهیخته فرهنگ دینی در راستای تبیین و روشنگری فعالیتهای فرهنگی بانوان
1

همایش بانوان فرهیخته فرهنگ دینی در راستای تبیین و روشنگری فعالیتهای فرهنگی بانوان در زمینه‌های مختلف و نیز تحقق منویات مقام معظم رهبری با حضور بانوان فعال عرصه‌های فرهنگی از سراسر استان در زنجان برگزار شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، همایش بانوان فرهیخته استان زنجان امروز با تبیین و روشنگری وظایف بانوان در […]

پ
پ

همایش بانوان فرهیخته فرهنگ دینی در راستای تبیین و روشنگری فعالیتهای فرهنگی بانوان در زمینه‌های مختلف و نیز تحقق منویات مقام معظم رهبری با حضور بانوان فعال عرصه‌های فرهنگی از سراسر استان در زنجان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، همایش بانوان فرهیخته استان زنجان امروز با تبیین و روشنگری وظایف بانوان در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در این راستا در محل سالن همایش اداره تبلیغات اسلامی استان زنجان برگزار شد.توسعه و ترویج فعالیتهای بانوان در مسائل فرهنگی و نیز ساماندهی فعالیت های تبلیغی بانوان در راستای تحقق منویات رهبرانقلاب در مورد چگونگی برطرف شدن مشکلات فرهنگی و وجود هجمه‌های شدید دشمنان در عرصه فرهنگ دینی از جمله اهداف این همایش به شمار می‌رود.
زهرا علمی‌فرد، مدیر حوزه علیمه نورالزهراء زنجان بیان کرد:در عرصه‌های مختلف فرهنگی و دینی، بانوان فرهیخته استان زنجان فعالیتهای گسترده‌ای داشته‌اند که همایشها و جلسات گوناگونی برای ترویج سبک زندگی اسلامی انجام شده است.
ایشان با اشاره به تربیت نیروهای متخصص در رشته‌های گوناگون احکام، فقه و اصول در استان زنجان اظهار کرد: در عرصه فعالیت های پژوهشی بانوان استان زنجان فعالیت های گسترده‌ای دارند که توانسته‌اند رتبه‌های برتر جشنواره‌های کشوری را از آن خود کنند.مدیر حوزه علمیه نورالزهراء زنجان بیان کرد: در چهار سال گذشته جمعیت بانوان فرهیخته استان زنجان فعالیتهای خوبی در عرصه فرهنگ دینی در زمینه‌های مختلف داشته است که افزایش فعالیتهای این بانوان می‌تواند نقش تأثیرگذاری در مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان داشته باشد.
وی به جایگاه زنان در توسعه فرهنگی دینی اشاره کرد و گفت: بانوان نقش تأثیرگذاری در عرصه ارتقای فرهنگی دینی دارند و در حال حاضر با توجه به وجود تهاجم فرهنگی اهمیت حضور برجسته بانوان فرهیخته بیش از پیش احساس می‌شود.
علمی‌فرد به اعزام مبلغان دینی به سراسر نقاط استان زنجان اشاره کرد و گفت: برای تبلیغ و ترویج احکام و مبانی دینی و نیز روشنگری مسائل فرهنگی و پاسخ به شبهات ایجاد شده در اقشار گوناگون و به ویژه نوجوانان و جوانان بانوان مبلغ در محافل و جلسات حضور می‌یابند.
وی ابراز کرد: آسیب شناسی در عرصه مسائل فرهنگی یکی از مهمترین کارهایی است که باید در راستای برطرف کردن مشکلات فرهنگی به ویژه مسائل فرهنگی بانوان مورد توجه قرار گیرد تا برنامه‌ریزیهای لازم برای انجام اقدامات گوناگون  در این عرصه فراهم شود.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.