هزار برابر بیشتر دوستت دارم

بسمه تعالی

با سلام و درود بر منجی بشریت بنیانگزارعدالت اجتماعی و فردی حضرت امام زمان ارواحنا له الفدا و با سلام و درود بررهبرعالیقدر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی و سلام و درود به خانواده عزیز شهدا و رزمندگان عزیز و مردم ایثارگر و شهید پرور ایران.

فاطی عزیزم

نامه ات رسید ازدریافت آن بسیار بسیارخوشحال شدم و متقابلاً سلام بهت می رسانم.امیدوارم درزندگی همیشه خوش و خرم بوده باشید و از گزند روزگارو از تمام بلیات محفوظ و در امان باشید.

باری اگر از راه لطف و مرحمت جویای حال اینجانب محمد میرزاجانی را خواسته باشید بحمدالله سلامتی حاصل و ملالی در بین نیست به غیر از دوری شما آن هم ان شاالله برطرف می گردد.

فاطی آن کلمات چه بود که مهری از قول تو نوشته است؛ نمیدانم «وقتی مردم بیا سر قبرم».منتظری بمیرم بعد بیایی. این حرف ها را جمع کن.مردن تو دست خداست دست من نیست اگر دیر بیایم بمیری.امیدوارم صبر داشته باشی و حوصله کنی.بقیه مردم مگر عیال و بچه و پدر و مادر ندارند.چندین ما در جبهه می مانند خدا هر چه بخواهد همین است.

فاطی از تو می خواهم ناراحت من نباشید.من همیشه در فکر شما هستم.هیچوقت شمارا فراموش نمی کنم و نخواهم کرد. از اینکه قاسم دایی برای روح انگیزپفک و خوراکی از مینو می خرد از ایشان از طرف من تشکر کن.خیلی خیلی از ایشان ممنون هستم.

فاطی الان یحیی هم پیش بچه هاست.شب با هم خوابیدیم.فقط سنگر آنها از ما جداست.چادر آن ها تا چادر ما چند قدم راه است.از طرف آن هم ناراحت نباشید.

فاطی:هرموقع مرخصی دادند من سعی می کنم بیایم شما که نباید ناراحت بشید.هر موقع ناراحت می شوی به خانه پدر و مادرت برووپدر و مادرم پهلوی شماست با آنها صحبت کن

با مادرم و مهری با هم سر قبر شهدا بروید و برای آنها فاتحه بخوانید.خداوند به شما اجر می دهد.

فاطی بیشتر مزاحم نمی شوم شما را به خدا می سپارم.خداوند یارونگهدارتان باد.

فاطمه سلام مرا به خانواده شهید رجبعلی سجادی برسانید.چون آن از پسر مشهدممی برایم سلام رسانده بود.

من هزاربرابر بیشتر دوستت دارم.

محمد میرزاجانی

۶۱/۱/۱۳

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code