حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت تعداد کل نوشته ها : 6312 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 363×
هدف شما از درس خواندن چیست؟
2

انشای شهید دانش آموز سیدخلیل امینی هدف شما از درس خواندن چیست؟ هدف ما از درس خواندن این است که به جامعه خدمت کنیم. ما به دنبال دانش می رویم که به کشور عزیز خود خدمت کنیم. منظور ما از درس خواندن این نیست که حقوق بگیریم. بعضی ها می خواهند در بخوانند و در […]

پ
پ

انشای شهید دانش آموز سیدخلیل امینی

هدف شما از درس خواندن چیست؟

هدف ما از درس خواندن این است که به جامعه خدمت کنیم. ما به دنبال دانش می رویم که به کشور عزیز خود خدمت کنیم. منظور ما از درس خواندن این نیست که حقوق بگیریم. بعضی ها می خواهند در بخوانند و در آینده کاری به دست بیاوردند و حقوق بگیرند و رفاه خانواده خود را تکمیل کنند ولی آن ها اشتباه می کنند. بعضی ها که درس نخوانده و سن آنها زیاد شده از کرده خود پشیمان شده اند و می خواهند به جامعه خدمت کنند. حضرت محمد(ص): علم بر هر زن و مرد مسلمان واجب است.

روزی حضرت محمد به مسجد رفت و دید که دو دسته در دو گوشه مسجدنشسته اند. یک دسته به عبادت خدا مشغول بودند و دسته دیگر به درس خواندن مشغولند. گفت: هر دو کار خوب می کنید. رفت و در میان دسته ای که به درس خواندن مشغول بودند نشست و گفت معلوم است که شما می خواهید درس بخوانید و به جامعه خدمت کنید.

 

 

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.