• صفحه اصلی
  • >
  • اخبار
  • >
  • هدف استکبار از تفرقه میان مسلمانان حفظ امنیت رژیم صهیونیستی است

هدف استکبار از تفرقه میان مسلمانان حفظ امنیت رژیم صهیونیستی است

 فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت: هدف استکبار از تفرقه میان مسلمانان حفظ امنیت رژیم صهیونیستی است.به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان، سردار پاکپور امروز در همایش ذخایر انقلاب که در زاهدان برگزار شد، اظهار داشت: امنیتی که در استان سیستان و بلوچستان و جنوب شرق

کشور داریم حاصل حضور مردم و مشارکت و سهیم بودن مردم در امنیت منطقه است.
فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران با اشاره به نیت شوم دشمنان در تشکیل گروههای تروریستی مانند القاعده – داعش و گروههای دیگر تروریستی گفت: هدف دشمنان اسلام از راه اندازی این گروه‌ها رو در رو قرار دادن مسلمانان به منظور تامین امنیت رژیم صهیونیستی است.
وی گفت:  رو در رو قرار دادن مسلمانان در پاکستان، عراق، لبنان و سوریه و اکثر بلاد اسلامی حقیقتا” اتفاقی است که رخ داده و تروریسم سالهای سال مردم را به خاک و خون کشیده است و بزرگان و ریش سفیدان  باید در برابر توطئه‌های دشمنان بیدار باشیم.
سردار پاکپور اجرای طرح شهید شوشتری و نقش مردم مرزنشین استان در تامین امنیت پایدار رامهم  دانست و گفت: هم اکنون با هوشیاری مردم مرزدار سیستان و بلوچستان توطئه دشمنان خنثی شده که جای بسی قدردانی است .
فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران تحقق هرچه بیشتر وحدت عملی ،مشارکت در تامین امنیت و تحقق طرح‌های توسعه‌ای استان و حساسیت و هوشیاری در برابر حرکات و توطئه دشمنان را از وظایف مهم مرزداران کشورمان بیان کرد.
وی گفت: با توجه به توطئه دشمنان در حاشیه مرزهای ایران اسلامی، مردم مرزدار استان باید هوشیارانه در مقابل توطئه دشمنان به ویژه در شرایط حساس کنونی مراقب باشند.
در پایان این همایش بیانیه‌ای در چند بند در حمایت از آرمان‌های انقلاب اسلامی و همچنین مشارکت هرچه بیشتر مردم استان در تحقق برنامه‌های توسعه‌ای سردار شهید شوشتری قرائت شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code