نوجوانان ۱۲ ساله در کنار حبیب ابن مظاهرها می جنگند

نامه شهید غواص رضا بیگدلی به خانواده اش

بسم ا… الرحمن الرحیم

سلام علیکم

با سلام و درود به پیشگاه حضرت ولیعصر (عج) و نایب برحقش امام خمینی و خانواده های شهدا و اسرا و جانبازان و مجروحین و مفقودین و با سلام و درود به خدمت خانواده محترم خودم و خواهرانم و دائیم.

امیدوارم حالتان خوب بوده باشد و در زیر سایه خداوند منان و تعالی به زندگی خوش خود ادامه دهید. اگر جویای حال این حقیر باشید، ملالی نیست بجز دوری خانواده گرامی. ولی چه می شود همه به یاد مجتبی صنعتی که الان چند سال است در دست صدامیان کافر اسیر است و چشم انتظار برگشتن به آغوش گرم خانواده اش در گوشه دیوارها افتاده و یاحسین(ع) گویان منتظر حمله نهایی رزمندگان اسلام است که ابتدا به خدمت سرور شهیدان و بعد به خدمت خانواده محترمش برسد. (نه تنها مجتبی بلکه خیلی از این برادران داریم) از اسرا که بگذریم این خانواده های شهدا که نور چشم شان را از دست دادند و همه آنها منتظر زیارت و گرفتن خون شریف جگرگوشه شان به دست پرتوان این رزمنده ۱۲ ساله روبه روی من و پدران ۶۰ ساله که مانند حبیب ابن مظاهر به جوانان امید می دهند، هستند.

مگر جهاد در راه خدا وقت و موقع میشناسد؟ اگر خداوند تبارک و تعالی لطفی به حال این همه دلشکسته بکند، مخصوصاً من حقیر و نیت هایمان را خالص گرداند و به گناهان گذشته مان قلم عفو بکشد، به جایی که می خواهیم می رسیم.

ما ز دریاییم و دریا میرویم ما ز بالاییم و بالا میرویم 

امیدوارم مزاحم وقت گرانبهایتان نشده باشم و از طرف این حقیر سلام گرم مرا به دوستان و آشنایان و فامیلان برسانید. ضمناً دوست گرامیم جواد محمدی نیز پیش من است و سلام به خانوادهاش از طرف من و خودش برسانید.

این حقیر ابتدا خدمتگزار معبود و بعد پدر و مادر و بعد فیروزه و امین هستم.

برادر حقیرتان رضا بیگدلی

 63/7/27   به امید پیروزی

نامه شهید رضا بیگدلی به خانواده

نامه شهید رضا بیگدلی به خانوادهنفرجلو نشسته روی ماشین شهید رضا بیگدلی

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code