حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت تعداد کل نوشته ها : 6296 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 363×
نفوذ سیاسی فرهنگی نفوذ اقتصادی و نظامی را فراهم می کند
1

 امام جمعه زنجان با بیان اهمیت و نقش اقتصاد مقاومتی در حفظ استقلال و آرمان‌های انقلاب اسلامی گفت: نفوذ سیاسی و فرهنگی، نفود نظامی و اقتصادی را به دنبال خود می‌آورد.به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، آیت‌الله علی خاتمی امروز در خطبه‌های نماز جمعه اظهار داشت: برای اینکه در کشور به خود کفایی برسیم نیازمند […]

پ
پ

 امام جمعه زنجان با بیان اهمیت و نقش اقتصاد مقاومتی در حفظ استقلال و آرمان‌های انقلاب اسلامی گفت: نفوذ سیاسی و فرهنگی، نفود نظامی و اقتصادی را به دنبال خود می‌آورد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، آیت‌الله علی خاتمی امروز در خطبه‌های نماز جمعه اظهار داشت: برای اینکه در کشور به خود کفایی برسیم نیازمند اجرای اقتصاد مقاومتی هستیم چراکه استقلال کشور در گرو توجه به اقتصاد مقاومتی است.
ایشان با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی باید در همه حوزه‌ها و امور کشور محقق شود، گفت: مقام معظم رهبری تأکید ویژه‌ای به اقتصاد مقاومتی دارند که برای تحقق این هدف همت و تلاش همه مسئولان لازم است.
امام جمعه زنجان بیان کرد: مقام معظم رهبری در سالروز تشکیل شورای عالی انقلاب فرهنگی برای حل تمامی مشکلات داخلی و خارجی فرمان اجرای اقتصاد مقاومتی را در کشور صادر کردند که این اقدام، اهمیت اقتصاد مقاومتی را به خوبی نشان می‌دهد.
ایشان با بیان اینکه با توجه به اقتصاد مقاومتی، کشور از نیازمندی و وابسته بودن خارج می‌شود، خاطرنشان کرد: توجه به اقتصاد مقاومتی کشور را از هر گونه وابستگی کامل به بیگانگان بی‌نیاز می‌کند و در رشد و توسعه در بخش‌های مختلف را سبب می‌شود.
آیت الله خاتمی ابراز کرد: یکی از گام‌های اساسی برای تحقق اقتصاد مقاومتی، حمایت از تولید ملی و اصلاح شیوه زندگی و مصرف است که تأمین اقلام اساسی مورد نیاز کشور مانند غذا، دارو و تولید داخلی زمینه خود کفایی و استقلال کشور را رقم می‌زند.
ایشان با اشاره به اینکه از دیدگاه مقام معظم رهبری، تزلزل اقتصاد مقاومتی در نگاه به بیرون و چشم امیدواری به حمایت از بیرون است، گفت: نگاه به بیرون، زمینه نفوذ دشمنان را در زمینه قدرت نمایی در جامعه ایجاد می‌کند.
امام جمعه زنجان ابراز کرد: اگر در کشوری نفوذ سیاسی و فرهنگی اتفاق بیافتد، نفود نظامی و اقتصادی نیز به وقوع می پیوندد و به این مسائل باید توجه شود.
وی با اشاره به حضور همه اقشار و توده‌های مردمی در بسیج ابراز کرد: بسیج از بدنه مردم بوده و به قشر خاصی تعلق ندارد و در صورت نیاز بسیجیان در همه عرصه‌ها حضور پررنگی دارند.
آیت‌الله خاتمی تصریح کرد: برای مقابله با توطئه‌های دشمنان، در حال حاضر بسیج تنها فکری است که می‌تواند نقش تأثیرگذاری داشته باشد که این امر در ۳۶ سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی به خوبی خود را نشان می‌دهد.
وی با بیان اینکه پنجم آذر ماه سال ۵۸، سالروز تشکیل بسیج مستضعفان است، تصریح کرد: حضور گسترده و نقش تأثیرگذار مردم در هشت سال دفاع مقدس از جمله برکات و آثار تشکیل ارتش ۲۰ میلیونی به فرمان حضرت امام خمینی (ره) به شمار می‌رود.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.