نخبگان بسیجی استان زنجان تجلیل می شوند

مسئول بسیج علمی و پژوهشی استان زنجان اظهار کرد: جشنواره جهادگران علم و فناوری با تجلیل از نخبگان بسیجی در زنجان برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، عباس بابایی امروز در جمع خبرنگاران گفت: جشنواره جهادگران علم و فناوری همزمان با هفته بسیج در زنجان برگزار می‌شود.
وی با اشاره به اینکه در هفته بسیج برنامه‌های مختلفی برای گرامیداشت روزهای آن پیش‌بینی شده،افزود: بسیج، ‌انقلابی‌گری و پیشرفت شعاری است که برای یکی از روزهای این هفته در نظر گرفته شده است.

مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان زنجان زمان برگزاری جشنواره جهادگران علم و فناوری را دوم آذرماه عنوان کرد: محل برگزاری این جشنواره در دانشگاه پیام نور زنجان تعیین شده است.
وی با اشاره به اینکه محمدرضا حسنی آهنگر، رئیس دانشگاه جامع امام حسین(ع) در این جشنواره به ایراد سخنرانی می‌پردازد،خاطرنشان کرد: نخبگان بسیجی نقش مهمی در توسعه و پیشرفت علمی کشور دارند.
بابایی بررسی راهکارهای تسریع در روند رشد علم و فنآوری با رویکرد نقش آفرینی بسیجیان را از مهمترین اهداف جشنواره جهادگران علم و فناوری عنوان کرد.
وی از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره به توسعه فرهنگ تحقیق، پژوهش و نوآوری از طریق الگو سازی اشاره کرد و گفت: دستاوردهای علمی بسیجیان در این جشنواره به عرضه در می‌آید.
مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان زنجان تجلیل از سرآمدان علمی بسیج را مهم خواند و اظهار داشت: در این جشنواره برگزیدگان بسیج اساتید، جامعه پزشکی، دانشجویی، دانش‌آموزی، کارگری، کارمندی، فرهنگیان مهندسان حوزه صنعت، عمران و کشاورزی و نیز دو پایگاه علمی مستقر در ناحیه زنجان و ابهر تجلیل می‌شوند.
وی با اشاره به برپایی نمایشگاه اختراعات و ابتکارات بسیجیان در حاشیه جشنواره ادامه داد: سه غرفه‌دار برتر نیز مورد تجلیل قرار می‌گیرند.
بابایی تصریح کرد: سه نفر از اساتید و نخبگان بسیج و مخترعان دارای اختراعات ویژه در این جشنواره طرح‌های خود را ارائه می‌دهند. 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code