نماینده منتخب مردم باید پیرو ولی فقیه باشد

کنگره

فرمانده سپاه استان زنجان گفت: انتخاب نمایندگان اصلح از طرف مردم سبب دفاع بهتر از حقوق نظام انقلاب اسلامی و ملت می‌شود.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، سردار جهانبخش کرمی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مردم پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در مدت ۳۷ سال گذشته همواره حضور پرشور خود در همه

صحنه‌ها از جمله حوزه‌های سیاسی و انتخاباتی را به اثبات رساندند.
ایشان به حضور حداکثری مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری تأکید و گفت: امیدواریم امروز در صحنه انتخابات شاهد خلق حماسه‌ای دیگر از سوی مردم انقلابی باشیم.فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان ویژگی فرد شایسته برای حضور در مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی را فردی مومن، شجاع و ولایتمدار عنوان کرد.
ایشان با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری در بیانات خود ویژگی‌هایی را برای افراد شایسته اظهار کردند، گفت: نماینده منتخب مردم باید پیرو ولی فقیه بوده و ادامه دهنده راه شهدا و امام خمینی (ره) باشد.
سردار کرمی با اشاره به اینکه نمایندگان مردم باید خادم ملت و دلسوز ولایت باشند، بیان کرد: انتخاب نمایندگان اصلح از طرف مردم سبب دفاع بهتر از حقوق نظام انقلاب اسلامی و ملت می‌شود.
ایشان خاطر نشان کرد: حضور با بصیرت مردم در انتخابات توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کند و در نهایت برنده اصلی این انتخابات مردم هستند.
فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اینکه مردم ایران در هفتم اسفند ماه پشتیبانی خود را از ولایت فقیه به رخ جهانیان می‌کشند، گفت: همه مردم باید به بیانات مقام معظم رهبری در انتخاب افراد شایسته توجه کنند.
ایشان با اشاره به اهمیت انتخابات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مردم با حضور گسترده خود ریل‌ گذاران نظام جمهوری اسلامی و ارکان حکومت را تعیین می‌کنند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code