حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت تعداد کل نوشته ها : 6310 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 363×
نامه سردار شهید حسن باقری به خانواده
7

سلام و درود بی پایان به حضور محترم منجی عالم بشریت و سلام گرم به حضور امام خمینی بت شکن زمان و سلام گرم به روان پاک شهدا به خون خفته و لب تشنه جان داده جنگ تحملیی و سلام به مادران شهید داده که برای بارور شدن انقلاب از جوانان خود به سهولت چشم […]

پ
پ

سلام و درود بی پایان به حضور محترم منجی عالم بشریت و سلام گرم به حضور امام خمینی بت شکن زمان و سلام گرم به روان پاک شهدا به خون خفته و لب تشنه جان داده جنگ تحملیی و سلام به مادران شهید داده که برای بارور شدن انقلاب از جوانان خود به سهولت چشم می پوشند و سلام بر مادر انی که برای اجرای قوانین اسلام جگر گوشه خود را با انقلاب به مبارزه برخواسته است به جوخه اعدام می سپارد .

سلام گرم و درود بی پایان به حضور محترم پدر عزیزم که امیدورام به لطف خداوند متعال همیشه موفق و پیروز بوده باشد. سلام گرم مرا به حضور مادر عزیزم برسانید ای مادر عزیز که سال ها زحمت مرا کشیدی و به جز اذیت چیزی ندیده ای. مادرم می دانم گذشت مادر بیشتر است امیدوارم مرا ببخشی و برای آمرزش گناهانم دعا کنید .

مادرم امیدورام که ناراحت نباشی از دوری بنده مانند مادران شهید داده مقاوم باشید. مادرم همیشه اسلام را در نظر بگیر نه عواطف مادری را !  آن زن را دیدید که به خاطر اسلام فرزند خود را به اعدام می دهد تا اسلام پایدار بماند.

مادرم امیدوارم که به لطف خدای مهربان مانند کوه استوار باشید در ضمن مادر جان سلام مرا به مادر بزرگم برسانید راستی مادر جان دایی شدم یا نه برایم بنویس دایی شدم و اسمش چیست ؟

پدر جان سلام گرم مرا به برادر هایم و خواهرانم برسانید. وجیهه خانم امیدوارم که حالتان خوب باشد و به درس های زینب خانم برسید و سلام مرا به کبری خانم و بچه هایش برسانید و به رقیه خانم از قول من سلام برسانید و سلام مرا به آقای روح ا… و اویس آقا برسانید .

سلام برادر جان آقا ابوالفضل خیلی خیلی دلم می خواست اولین روز مدرسه رفتن تو را ببینم به هر حال امیدوارم به پیروزی اسلام شما هم در سنگر مدرسه فعالیت داشته باشید. به حرف پدرم گوش کن و در انتخاب دوست دقت کن و کسانی که پدرم می گوید قطع رابطه کن.

زیاد حرف برایت داشتم که وقت دیر شد. زینب جان به درس های ابوالفضل برس و به پیام های امام امت گوش کن و عمل کن پدر جان امیدوارم همیشه سلامت بوده باشید و در امر تربیت برادرم خیلی کوشا باشید. پدر جان از اینکه دیر برایتان نامه می نویسم عذر می خواهم سعی می کنم تلفن بزنم دیگر عرضی ندارم خدا یارو یاورتان باد.

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.