مصاحبه با غواص شهید سیداصغر احمدی قبل از عملیات کربلای چهار

مصاحبه با شهید سیداصغر احمدی
– برادر شما ضمن معرفی خودتان بفرمایید اعزامی از کجا هستید؟
– اعوذبا… من الشیطان الرجیم، بسم الله  الرحمن الرحیم. من سیداصغر احمدی اعزامی از زنجان هستم.شهید سیداصغر احمدی
– برادر کی به جبهه اعزام شده اید؟
– تاریخ ۲۸
– چندمین بار است که به جبهه اعزام می شوید؟
– دومین بار است که به جبهه اعزام می شوم.
– روحیه رزمندگان اسلام را چگونه می بینید؟
– روحیه رزمندگان اسلام فوق العاده قوی است مخصوصا الان که رزمندگان اسلام احساس میکنند که شیرین ترین لحظه عمرشان رسیده و بالاخره حمله نهایی که همان سرنگونی صدام هست که در منطقه است و بچه ها الان با روحیه بسیار قوی آماده جنگ هستند.
– با توجه به اینکه آمریکای جنایتکار و کلا استکبار جهانی در منطقه با یک سری طرح های پوچ ما را می ترساند، پیام شما به استکبار جهانی چیست؟
– ما بالاخره از اول جنگ با قدرت خودمان تکیه نداشتیم ما به قدرت خداوندی تکیه داریم و این ها از اول هم این‌طور مخفیانه این کارها را می کردند منتهی الان علمی کرده اند. خداوند می فرماید: ما از اول هم چیزی از خودمان نداشتیم که با خدا مقابله کنیم و اکنون هم نداریم، بلکه خداوند است که این ها را با نقشه و تدبیر خودشان نابود می کند و ما هم یک وسیله کوچکی هستیم. من با قاطعیت می توانم به‌عنوان یک رزمنده بگویم که اینها هیچ کاری نمی توانند بکنند و ما به بهترین نحو می توانیم اینها را به زباله دان تاریخ بیندازیم و اینها قبلا هم از این تهدیدات کرده اند و امت شهیدپرور بالاخره باید بدانند که این تهدیدات برای ترساندن ما است و الا از دست اینها هیچ کاری برنمی آید و این جریان هم ثابت شده، در لبنان، در ویتنام، و سایر مناطق آمریکا هیچ کاری نتوانسته بکند و الان هم جمهوری اسلامی به‌عنوان یک قدرت فوقالعاده قوی در منطقه هست و هیچ موقع آمریکا نمیتواند قدعلم کند و فقط شعار می دهد تا ما را بترساند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code