حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت تعداد کل نوشته ها : 6286 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 363×
مرزهای شمالغرب کشور در امنیت به سر می برند
0

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهداء(ع) شمالغرب کشور با اشاره به تحرکات گروه‌های تروریستی بیان کرد:در ۳ ماه گذشته تلفات سنگینی از فرماندهان و سرکردگان گروه‌های تروریستی و ضدانقلاب در مرزهای شمالغرب کشور گرفتیم.به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، سردارمحمدتقی اصانلو صبح امروزدرجمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت امنیتی مرزهای کشوراظهار داشت: به لطف خداوند متعال وضعیت […]

پ
پ

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهداء(ع) شمالغرب کشور با اشاره به تحرکات گروه‌های تروریستی بیان کرد:در ۳ ماه گذشته تلفات سنگینی از فرماندهان و سرکردگان گروه‌های تروریستی و ضدانقلاب در مرزهای شمالغرب کشور گرفتیم.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، سردارمحمدتقی اصانلو صبح امروزدرجمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت امنیتی مرزهای کشوراظهار داشت: به لطف خداوند متعال وضعیت امنیتی شمالغرب کشور بسیار خوب است و مشکلی نداریم.

وی ادامه داد:هرچند که دشمنان و به‌ ویژه آل‌سعود خبیث تلاش می‌کنند که به شکلی گروه‌های ضدانقلاب را تجهیز کرده و حمایت‌های مالی کنند اما به لطف خدا امسال تمام تلاش‌هایشان به در بسته خورد و تلفاتی نیز دادند.
سردار محمدتقی اصانلو با بیان اینکه بعد ازاین نیز تمام تلاش‌های دشمنان در ناامن‌کردن مرزها به ناکامی منجر خواهد شد،خاطرنشان کرد: وضعیت امنیتی شمالغرب از بسیاری از کشورهایی که داعیه امنیت در کشورشان را دارند، بهتره بوده و مرزها از امنیت بالایی برخوردار است.
وی در پاسخ به این مورد که تحرکات گروه‌های تروریستی در شمالغرب و جزئیات تلفات گرفته شده از این گروه‌ها چطور بوده افزود: مدتی بود که گروه‌های ضدانقلاب گوشه‌نشین شده بودند و کار نظامی انجام نمی‌دادند اما در ۲ سال اخیر آمریکایی‌ها و سعودی‌ها با حمایت‌های مالی و تجهیزاتی این‌ها را تحریک کردند تا پای کار بیایند. امسال این گروه‌ها اقداماتی را انجام دادند که تلفات بسیار سنگینی را متحمل شدند.
سردار اصانلو دربیان جزئیات تلفات گرفته شده از گروه‌های تروریستی و ضدانقلاب افزود: ما از لحاظ کیفی تلفات سنگینی از آن‌ها گرفتیم، یعنی تعدادی از سرکردگان و فرماندهان این گروه‌ها را به هلاکت رساندیم.ما این تلفات سنگین را امسال و در سه ماهه گذشته از گروه‌های تروریستی گرفته‌ایم. گروه‌های تروریستی در ماموریت ترور نیز تا به امروز شکست خوردند چراکه نیروهای ما اجازه چنین کاری را به آن‌ها نمی‌دهند و هر تحرکی را در نطفه خفه می‌کنند.
وی در پاسخ به دیگر پرسش خبرنگار تسنیم پیرامون تحولات اخیر سوریه و پیروزی‌های جبهه مقاومت عنوان کرد: با یاری خداوند بخش زیادی از حلب آزاد شده و دشمنان تمام تلاش‌شان بر این است تا حلب به‌صورت کامل آزاد نشود چرا‌که مهمترین مکانی که آن‌ها می‌خواهند کار خود را انجام دهند، حلب است. به امید خدا و به‌احتمال زیاد تا چند روز آینده حلب به صورت کامل آزاد خواهد شد.
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهداء(ع) شمالغرب کشور با بیان اینکه تروریست‌ها در سایر نقاط نیز ضربات بسیار مهلکی را متحمل شدند،تصریح کرد: گروه‌های تروریستی در عراق نیز شکست سنگینی را تجربه می‌کنند اما آمریکایی‌ها و سعودی‌ها دست‌بردار نخواهند بود، صحبت‌هایی که در مورد آتش‌بس انجام می‌شود به خاطر حمایت از داعش و النصره است.
وی در مورد میزان آمادگی نیروهای مسلح و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: ما از سطح آمادگی بسیار بالایی برخوردار هستیم و باید گفت در منطقه توانمندی را سراغ نداریم که بتواند حتی در حد و اندازه شمالغرب باشد تا اینکه بخواهد با کل نیروهای ما وارد بازی خطرناک شود.
سردار اصانلو اظهارداشت:از نظرتجهیزاتی نیز توان ما بالاتر از توان دشمنان در منطقه است و قطعاً چه گروه‌های تروریستی و چه کشورهایی که به‌دنبال دشمنی هستند جرأت حضور در منطقه ما را ندارند.
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهداء(ع) شمالغرب کشور با بیان اینکه ما با کشورهای منطقه دوست بوده و روابط تنگاتنگی داریم،بیان کرد: کسی به‌دنبال درگیری با ما نیست مگر کشورهایی که از ما دور بوده و یا به‌ دنبال ماجراجویی هستند که این کشورها نیز توانایی درگیری با ما را ندارند. ما به همسایه‌های خود احترام می‌گذاریم و دل مردم این کشورها نیز با جمهوری اسلامی است.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.