مراسم یادواره شهید جمشید بیگدلی برگزار شد

مراسم یادواره شهید دانش آموز جمشید بیگدلی به میزبانی دبیرستان دوره دوم متوسطه شاهد خوشنام ناحیه یک ودر محل حسینیه اعظم زنجان با حضور معاون آموزش متوسطه و رییس اداره شاهد وامور ایثارگران اداره کل آموزش وپرورش استان و همچنین رییس اداره آموزش وپرورش ناحیه یک وجمعی از مسئولین برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان زنجان محمود شهبازی در این مراسم گفت: شهدا بر گردن همه ما حق دارند وهر کاری که بکنیم نمی توانیم دین خود را نسبت به آنان ادا نماییم.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش وپرورش استان با اشاره به همرزم شهید بیگدلی که در مراسم حضور داشت ادامه داد: خواست خداوند بر این بوده که بعضی از همرزمان شهدا با این که به درجه بالایی رسیده بودند زنده بمانند تا روایت گر حماسه وخاطرات شهدا باشند وبر ما است که قدر آنان را دانسته وهمیشه در نظر داشته باشیم که آنان چه کسانی هستند وچه کارهایی کرده اند.

شهبازی احترام به خانواده شهدا را بر همگان واجب دانسته وافزود: انفاس قدسی خانواده های شهدا برکت را در جامعه ما می افزاید واحترام به آنان باید در اولویت تمام امور کشورمان قرار گیرد.

گفتنی است ارائه کلیپی با عنوان یادکردی از شهید جمشید بیگدلی، بیان خاطرات از همرزم ایشان مصطفی جلدی وارائه سرود دانش آموزی وتجلیل از خانواده شهید گرانقدر از دیگر برنامه های این مراسم بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code