• صفحه اصلی
  • >
  • اخبار
  • >
  • مراسم تجلیل از پیشکسوتان فعالان فرماندهان بسیج در ابهر برگزار شد

مراسم تجلیل از پیشکسوتان فعالان فرماندهان بسیج در ابهر برگزار شد


مراسم تجلیل از فعالان، فرماندهان و پیشکسوتان بسیج و سپاه شهرستان ابهر با حضور مسئولین در ابهر برگزار شد.
به گزارش خبرنگار ابهر۲۴ محمد فروزنده در  مراسم تجلیل از فعالان، فرماندهان و پیشکسوتان بسیج و سپاه شهرستان ابهر ضمن تبریک هفته بسیج اظهار داشت: بسیج از اهمیت و ارزش بالایی در کشورمان برخوردار است و دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می‌خواهند جوانان ما در جامعه و کشور دچار یاس، نامیدی و عقب‌افتادگی باشند.
وی با اشاره به ایجاد تمدن نوین اسلامی در جهان توسط بسیجیان تصریح کرد: برای اینکه ما به تمدن نوین اسلامی برسیم باید پایگاه‌های بسیج با همه توان در صحنه حضورداشته باشند.
فرمانده سپاه ناحیه ابهر به نقش بسیجیان کشورمان در برپایی تمدن اسلامی اشاره کرد و افزود: بسیجیان برای رسیدن به پایه‌های تمدن نوین اسلامی یک وظیفه عقلانی، مهم و تأثیر گذار دارند.
فروزنده از برگزاری برنامه‌های مختلف طی هفته بسیج در سطح شهرستان ابهر خبر داد و یادآور شد: طی این مدت برنامه‌های مختلف فرهنگی، علمی، آموزشی و … در سطح شهرستان در حال برگزاری است و این برنامه‌ها برای آشنایی عموم مردم با فعالیت‌های عمده بسیج در حوزه‌های مختلف برگزار می‌شود.
گفتنی است همزمان با ششمین روز از گرامیداشت هفته بسیج صبح امروز مراسم نشست صمیمی و تجلیل از فعالان، فرماندهان و پیشکسوتان بسیج و سپاه شهرستان ابهر با حضور محمد فروزنده فرمانده سپاه ناحیه ابهر، حجت‌الاسلام محمدی مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه ابهر، رضایی مدیر آموزش و پرورش شهرستان ابهر و دیگر مسئولان در محل سالن بصیرت سپاه ناحیه ابهر برگزار شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code