مثل چیکو و دایان(نامه شهید علیرضا مولایی به خواهرش)

از راست حاج حمدالله مولایی در کنار فرزندش شهید علیرضا مولایی

به نام الله هستی بخش جسم وجان آدمی

برادر علی نعمتی و خانم زهرا مولایی سلام گرم و دلپذیر ما را از راهی دور اما با شادی و هیجان نزدیکی به الله بپذیرید چون نمی خواهم نامه طولانی شود به خاطرآن از هیچ کس اسم نمی آورم فقط به مردان خدا وشیرزنان قدرتمند و مردم و افراد حزب الله که هر لحظه از عمر خود را به فکر اسلام و مسلمین می گذرانند سلام گرمی می رسانم.

نمی دانم که از چه چیز به شما صحبت کنم همانقدر بدانید و به دیگران بگویید که خداوند بزرگ چنان روحیه و قدرتی به این رزمندگان حزب الله عطا کرده که این را از روی احساسات نمی گویم که می تواند جواب آمریکا و شوروی و تمام جهان را بدهد زیرا ایمان است که می جنگد نه سلاح و ما اطمینان کامل داریم که پیروزیم و ان شاالله بعد از عراق نوبت عربستان و دیگر ایادی آمریکاست چون تا ما زنده ایم و تا نام حزب الله و رهبرش روح الله بر زبان است می جنگیم و تا زمانی که در جنگ هستیم می دانیم همیشه پیروزیم زیرا که ما برای اسلام می جنگیم. می بخشید سرتان را درد آوردم.

من در تاریخ پنجشنبه ۲۷/۸/۶۰در خیابان امام اهواز هنگامی که خون می دادیم ۲ تا از سربازان آقا را دیدم من آنها را نمی شناختم آنها مرا شناختند و گفتند که دنبالت می گردد بعد رفتیم پیش آقا یک ساعتی نشستیم وبعد با هم به اهواز آمدیم و بعد آنها رفتند.امروز نیز اگر بتوانم میروم پیش او.

به همه سلام برسانید ما الان در اهوازدر مدرسه پروین اعتصامی هستیم و امکان دارد فردا یا پس فردا اعزام می شویم و امکان دارد به سوسنگرد ببرند و احتمال حملات پی در پی خیلی زیاد است امکان دارد که دیگر همدیگر را برای همیشه نبینیم ولی بدانید هرگز از یادم نمی روید حتی برای یک لحظه از همه کس و فامیل ها که فکر می کنند کار بدی کرده ام حلالی بگیرید و خودتان نیزعلی نعمتی و هم خانم زهرا مولایی زحمات شایانی کشیده اید طلب مغفرت می کنم.به خلیل بگویید به بسیج زیاد برود زیرا جای خالی را باید پر کرد.شما را به خدا و مادرم و بچه ها را به شما می سپارم. خدانگهدار

پیروز باد مبارزات ملت حزب الله

زنده باد روح الله

برافراشته باد پرچم خونین(لااله الا الله) در تمام مناطق

نابود باد ضد انقلاب خائن و گروه های مختلف

جاوید قرآن

تکرار کن     چیکو***دایان     ***بهشت

بای بای

کوچک همه شما و سرباز کوچک روح الله

 

*لازم به ذکر است که پدر شهید-حاج حمدالله مولایی-بازنشسته ارتش و در جبهه های حق علیه باطل در حال رزم بودند.

 

قبلی «
بعدی »

۱ دیدگاه

  1. باسمه تعالی. سلام. چیکو دایان بهشت، نام فیلمی است که در آن مردی به جنگ می رود و با همسرش قرار می گذارد که هرشب ساعت ۱۱ شب به آسمان نگاه کنند و به یکدیگر فکر کنند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code