حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت تعداد کل نوشته ها : 6287 تعداد نوشته های امروز : 1 تعداد دیدگاهها : 363×
مادرم دعا کنید پیروز باشیم
0

نامه شهید اکبر اوجاقلو به مادرش پس از تقدیم عرض سلام که دارم به شما مادرم، برادرم ، خواهرم. امیدوارم که حالتان خوب و سلامت بوده باشد. اگر از احوالات اینجانب خواسته بوده باشید الحمدالله سلامت می باشم. مادرم امیدوارم که ناراحت نباشید که الحمدالله ما سلامت می باشیم. مادرم ما که آمدیم هیچ به […]

پ
پ

نامه شهید اکبر اوجاقلو به مادرش

پس از تقدیم عرض سلام که دارم به شما مادرم، برادرم ، خواهرم. امیدوارم که حالتان خوب و سلامت بوده باشد. اگر از احوالات اینجانب خواسته بوده باشید الحمدالله سلامت می باشم.

مادرم امیدوارم که ناراحت نباشید که الحمدالله ما سلامت می باشیم. مادرم ما که آمدیم هیچ به خط نرفتیم که شما اینقدر ناراحت باشید. مادرم می دانم که زنجان ۸۰ تا شهید داشت ولی شما ناراحت نباشید. ان شاالله خدا با ماست. ما به امید خدا آمدیم و مادرم شما {که گفتی} کاروان حضرت مهدی شکست خورد؛ مادرم خدا نکند کاروان حضرت مهدی شکسته باشد. شما دعا کنید پیروز باشند. مادر از این حرف نگویید. بار دیگر سلام داریم. امیدواریم همه شما سلامت بوده باشید و دیگر سلام مرا به دوستان و آشنایان برسانید. نه خودت ناراحت {باش} و نه سوسن ناراحت {باشد}. سلام مرا به سوسن و محسن و اصغرجان ناراحت برای من نباشید. من اینجا وقتی ندارم.

در اینجا ۲۰ {نفر زیر نظر} داریم که به این ها آموزش می دهم که باید به خط برویم. ان شاالله به امید خدا؛ و شما دعا کنید که پیروزی ما باشد.

نامه شهید

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.