لزوم همکاری همه مسئولین برای کنگره ۳۵۳۵ شهید زنجان

کنگره 1400

به گزارش ایثار واحد زنجان، شمس‌الدین موسوی اظهار داشت: ساختمان کنگره ۳۵۳۵ شهید استان زنجان فعالیت خود را آغاز و کمیته‌های این کنگره در ساختمان مذکور مستقر شده‌اند.
وی با اشاره به چاپ ۵ کتاب کنگره شهدای استان زنجان، گفت: از پنجم آبان ماه این کتب در سطح استان توزیع می‌شود.
این مسئول با بیان اینکه اداره کل ورزش و جوانان هزینه چاپ کتاب شهید “سهراب اسماعیلی” را تقبل کرده است، افزود: یادمانی در محوطه اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان برای یکی از شهدای استان ساخته می‌شود.
معاون اجرایی سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان با اشاره به همکاری مطلوب شهرداری زنجان برای برگزاری کنگره ۳۵۳۵ شهید استان زنجان، بیان داشت: سفری برای استفاده از تجارب نرم‌افزاری و یادمان‌سازی برخی استان‌های کشور این هفته با همکاری شهرداری زنجان انجام می‌شود.
موسوی با اشاره به همکاری مطلوب شهردار زنجان و معاون فرهنگی و اجتماعی وی با ستاد کنگره ۳۵۳۵ شهید استان زنجان، گفت: اداره کل آموزش و پرورش استان نیز سه کتاب را چاپ کرده و کتاب شهدای فرهنگی استان زنجان تجدید چاپ می‌شود.
وی در خصوص برنامه ارائه شده از سوی کمیته فرهنگی کنگره ۳۵۳۵ شهید استان زنجان، گفت: با وجود برگزاری جلسات این کمیته، هنوز خروجی فعالیت‌ها گزارش نشده است.
این مسئول با اشاره به همکاری مطلوب کانون پرورش و فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان با کنگره ۳۵۳۵ شهید استان، گفت: از ۲۵ کتاب تعهد شده، ۹ جلد آماده سازی شده است و قرار است پشتبیانی ۵۰ درصدی مالی از سوی ستاد کنگره برای این امر انجام شود.
معاون اجرایی سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان از آغاز فعالیت ستاد یادواره شهرستان ابهر خبرداد و گفت: در شهرستان ایجرود نیز با همه خانواده شهدای مقیم شهرستان مصاحبه انجام و اسناد جمع‌آوری شده است.
موسوی از فرمانداران شهرستان‌های استان خواست پیگیر اجرای برنامه‌های کنگره ۳۵۳۵ شهید استان باشند چرا که شهدا ولی نعمتان مردم و مسئولان هستند و کرسی‌ها و صندلی‌های سیاست مدیون خون شهدا است.
وی با اشاره به فعالیت کمیته جمع‌آوری و تکریم کنگره ۳۵۳۵ شهید استان، گفت: ۱۲۰ هزار سند شهدا به مخزن کنگره منتقل شده است و با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، از دهه فجر دیدار با خانواده شهدا انجام می‌شود.
این مسئول با بیان اینکه از طریق آقای گیوه‌ای عکاس دفاع مقدس زنجان با انجمن عکاسان کشور همکاری برای اسکن نگاتیوهای موجود از دوران دفاع مقدس آغاز شده است، بیان داشت: کتاب عکس رزمندگان و شهدای استان زنجان تا زمان کنگره چاپ و در این کنگره رونمایی می‌شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code