فرماندار سلطانیه خواستار ثبت تاریخ شفاهی رزمندگان شد

 به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، پرویز خالقی ظهر امروز در جلسه بزرگداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: ایثارگری‌های دلاورمردان غیور ایرانی در طول ۸ سال دوران دفاع مقدس در واقع کلید پایداری نظام اسلامی را رقم زده است.
ایشان ضمن تاکید بر اجرای ویژه برنامه‌های بزرگداشت دفاع مقدس اظهارکرد: این برنامه‌ها باید با کیفیت و در راستای هدف تاثیرگذاری بر جوانان و ملت ایران اجرا شود و بیش‌ترین نمود را در بین مردم داشته باشد.

فرماندار سلطانیه با بیان اینکه ضروری است تا حضور دستگاه‌های مجری برنامه های دفاع مقدس در شهرستان‌ها قابل مشاهده باشد خاطرنشان کرد: در برگزاری برنامه‌های هفته دفاع مقدس، مناطق کم برخوردار به ویژه سلطانیه در اولویت مسئولان ذی‌ربط قرار گیرد.
خالقی با اشاره به تاثیر فناوری‌های نوین در یادگیری افراد به ویژه دانش‌آموزان ابراز کرد: از سخنرانان ویژه دعوت شده به مدارس تقاضا داریم تا با استفاده از فناوری‌های نوین اقدام به تشریح شرایط دوران جنگ تحمیلی هشت ساله کنند چرا که معتقدم تشریح تئوری دوران دفاع مقدس در مقایسه با بکارگیری از فناوری‌های نوین چندان تاثیرگذار نیست.
وی افزود: به منظور جمع‌آوری آثار و اقدامات شجاعانه رزمندگان دلیر ایرانی در جبهه‌های نبرد با دشمن، خاطرات رزمندگان استان زنجان در قالب تصویر یا صوت ثبت و ضبط شود.
فرماندار سلطانیه اظهارداشت: پیشنهاد می‌شود به منظور ارج نهادن به آرمان‌های نظام اسلامی و تبیین جایگاه شهدا، نخستین شهید نیروی انتظامی در استان زنجان شناسایی شود.
خالقی ضمن تاکید بر تجلیل از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس ابراز کرد: تجلیل و قدردانی از این رزمندگان و تبیین علل آغاز و وقوع و مؤلفه‌های ملت ایران و ارزشها آنها باید بیشتر دیده شود

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code