حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت تعداد کل نوشته ها : 6262 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 363×
فاتحان بدر
3

سلام بر شما ای دلیر مردان هم اکنون که گیتی در زیر گام های استوار و مقاومتان می لرزد.بی امان با خصم در افتید و کارزارکنید. شتابان با دشمن دین و قرآن بجنگید.با صولت و پرتوان یورش برید.با شهامت و شجاعت با کفر درآویزید و با خشم و هیبت نبرد کنید. سلام بر شما هژبران […]

پ
پ

سلام بر شما ای دلیر مردان هم اکنون که گیتی در زیر گام های استوار و مقاومتان می لرزد.بی امان با خصم در افتید و کارزارکنید. شتابان با دشمن دین و قرآن بجنگید.با صولت و پرتوان یورش برید.با شهامت و شجاعت با کفر درآویزید و با خشم و هیبت نبرد کنید.

سلام بر شما هژبران خیبر شکن که غیرت و مردانگی از همت والایتان به شکوه و عطمتی خاص رسید.مردانگی را آبرو بخشیدید و غیرت را معنی و تفسیر نمودید.

رزم تان را بنازم ای فاتحان بدر -دلاوران خیبر- شیرمردان فتح المبین- صف شکنان رمضان- پیکارگران هورالهویزه

رزمندگان جبهه خونین چونان رودخانه ای پهناور و خروشان کارون از هر سوی دشمنان دین و انسانیت را به کام مرگ سپارید.بند اسلحه تان را به شانه مردانگی خویش استوار سازید که چشم رسول الله(ص) به حماسه های دلیرانه شما دوخته شده است.

به یاد شهدای عملیات پیروزمندانه خیبر و بدر

از دست نوشته های شهید ایرج(مصطفی)مرادی

۲۰/۴/۶۴

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.