• صفحه اصلی
  • >
  • اخبار
  • >
  • طرح هجرت با هدف غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان طراحی شده است

طرح هجرت با هدف غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان طراحی شده است

سرهنگ طهماسبی

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان،ابوالفضل طهماسبی بعد از ظهر امروز در آیین افتتاح طرح هجرت ۳ گفت:در سال گذشته ۴۰۰ دانش‌آموز در اجرای طرح هجرت ۳ در شهرستان زنجان همکاری داشتند.وی با اشاره به اینکه ۷۲ مدرسه در سال گذشته در طرح هجرت بهسازی شدند،ادامه داد:خط کشی، زیباسازی، رنگ‌آمیزی، جوشکاری، دوخت پرده، تعمیرت سرویس‌های بهداشتی و … از جمله این اقدامات است.

فرمانده سپاه ناحیه زنجان با اشاره به اینکه طرح هجرت با هدف غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان اجرایی شده است،افزود: روحانیون در طول این طرح در کنار دانش‌آموزان بوده و امور تربیتی در اجرای این طرح در جریان است.
طهماسبی با اشاره به لزوم ایجاد روحیه انقلابی‌گری بیان داشت: باید ارزش‌های انقلاب با اجرای طرح‌های مختلف به نسل جوان و جدید انتقال یابد.
ایشان با اشاره به اینکه در اجرای طرح هجرت ۳ دانش‌آموزان خود برای حضور داوطلب می‌شوند،یادآور شد: آموزش اخلاقیات به جوانان ازجمله موارد مورد تاکید رهبری در زمینه جوانان است.
فرمانده سپاه ناحیه زنجان با اشاره به اینکه اجرای طرح هجرت ۳ پاسخ مناسبی برای هیجان طلبی نوجوانان است، خاطر نشان کرد: آموزش حس مسؤولیت از دیگر رویکردهای این طرح است.
وی با اشاره به اینکه طرح هجرت با توجه به اعتبارات اجرایی شده است،افزود: مناسب‌ بودن فضاهای آموزشی در فرآیند تحصیل دانش‌آموزان می‌تواند موثر باشد.
وی افزود: براساس فرمایشات رهبری خدمات‌رسانی به مناطق محروم در دستور کار قرار دارد.
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان در  این آیین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان فرهنگی و دانش‌آموز عنوان کرد: آموزش رکن رکین جامعه است و نقش آموزش و پرورش در تربیت نقش موثری را ایفا می‌کند.
مجید دویران با اشاره به اهمیت زیباسازی فضاهای آموزشی خاطرنشان شد:باید آموزشگاه‌ها در حد توان برای حضور دانش‌آموزان مهیا شود.
ایشان با اشاره به کمبود فضاهای آموزشی در شهرک‌های اقماری خاطرنشان کرد: زنجان در این زمینه با بحران جدی مواجه است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code