شهید یوسف خوئینی

شهید یوسف خوئینی

وصیت نامه شهید یوسف خوئینی

بسم الله الرحمن الرحیم

به نام او که همه چیزم از اوست. زندگی و زنده ماندنم از اوست. به نام او که از اویم. بودنم و هستیم از اوست. رفتنم و بودنم از اوست. یادم از اوست. جانم از اوست. معشوقم و معبودم و مقصودم هست و بالاخره امیدم اوست.

او را سپاس و حمد می گویم که در چنین عصر و دوره ای عصر پیشرفت اسلام در تمامی جهان است، به خصوص در کشورمان به من ودوستان مان توفیق را نصیب کرد که در راه او به منزل هایی برسیم و قدمی هر چند کوتاه و کم ولی واقعی و محکم و استوار برداریم و بتوانیم دین خودمان را نسبت به اسلام و قرآن ادا کنیم.

اسلامی که در آن روز توسط خاندان بنی امیه به ظاهر از بین رفت ولی شعله این آتش نه تنها از بین نرفت، بلکه شعله ورتر شد و دامنه اش گسترش یافت تا در این وهله از زمان، که انقلابی در کشورمان بوجود آمد، باز یزیدانی پیدا شدند و سد راه این انقلاب شدند و در مقابل مومنانی پیدا شدند که حسین وار در مقابل این ستم ها ایستادگی کردند و نگذاشتند این انقلاب در نطفه خفه شود و این امانت را صحیح و سالم به دست ما دادند و ازاینجاست که رسالت ما شروع می شود.

رسالتی که سنگینی آن را کوه ها تحمل نمی کنند. زیرا ما باید پیام آور انسان هایی باشیم که در عرصه نبرد با باطل به خیل شهدا پیوستند و راه گلگون شهیدان را پر رنگ تر کردند و نیز، رسالتی دیگر و آن رسالت نبرد با باطل است که من در این مورد خداوند متعال را بسیار شکرگزار هستم که به من توفیق داد، در این نبرد شرکت کنم و نیز اگر خدا خواست در این راه جانم را نیز فدا می کنم ان شاءالله.

با توجه به مقدمه ای که در متن بالا آمده است از کلیه خواهران و برادرانی که وصیتنامه مرا می خوانند، می خواهم که سعی کنند این رسالت را که از دوش ما به زمین افتاده است بر دوش بگیرند و زینب وار و علی گونه رسالت را تا قیام منتظر ادامه دهند و سعی کنید همیشه به حرف امام امت گوش داده و به آن عمل کنید. حجاب خود را حفظ کنید و با دشمنان داخلی و خارجی مقابله نمایید.در وهله اول، نیروی با عظمت خداوند را از مد نظر دور ندارید و همیشه در تمام امورات تان خداوند را شاهد و ناظر بگیرید.

در پایان سخنی چند با خانواده ام دارم:

به امید بخشش. به امید پیروزی هر چه سریعتر رزمندگان اسلام و زیارت و دیدار در کربلای حسینی.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code