حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت تعداد کل نوشته ها : 6302 تعداد نوشته های امروز : 2 تعداد دیدگاهها : 363×
شهید یدالله محمدی
2

          نماز را به موقع بپا دارید چرا که نماز؛ شما را از هر گونه گناه و آلودگی دور نگه میدارد . چنان که از بزرگان و ائمه اطهار روایت است : بهشت را دری است که آنرا باب المجاهدین خوانند و همانا مبارزه کنندگان راه خدا چابک سواران بهشتند . […]

پ
پ

 

 

 

 

 

نماز را به موقع بپا دارید چرا که نماز؛ شما را از هر گونه گناه و آلودگی دور نگه میدارد . چنان که از بزرگان و ائمه اطهار روایت است : بهشت را دری است که آنرا باب المجاهدین خوانند و همانا مبارزه کنندگان راه خدا چابک سواران بهشتند . هیچ چیز نزد خدا از قطره خونی که در راه او ریخته میشود عزیزتر نیست و اگر کسی در این راه شهادت نصیبش شود.خداوند او را در زمره پاکان قرار میدهد پس فرزندان و برادرانم ادامه دهنده راه من باشید و در راه خدا گام بردارید و در راه او پیکار کنیدبا ستمگران و مستبدان ؛ تا رستگار و پیروز باشید .ای مادر که مرا پرورش دادی و شب و روزت را در بالینم گذراندی تو را به حق مادری و به حق جدت سوگند میدهم که شیرت را بر من حلال کن و ملتمسانه و عاجزانه از تو استدعا دارم پس از من بر من گریه نکن و اشک مریز .

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.