شهید محمد حسین تنها

شهید محمدحسین تنها

وصیت نامه شهید محمدحسین تنها

خدایا از تو می خواهم که اگر شهادت نصیبم کردی فقط و فقط بخاطر خودت و رضایی ذات مقدست باشد. از تو می خواهم که در لحظه مرگ از تمام وابستگی ها جز وابستگی به خودت و از تمام عشق ها جز عشق خودت و از تمام امیدها جز امید به رحمتت آزادم سازی.

معبودم از تو می خواهم که هنگام جان دادن مرا مشمول آیه ای که بر زبان دوستت جاری کرده ای قرار دهی که ( الهم الرزقنا الشهاده خالصا فی سبیلک ) الهی … از عذاب دوزخ که ثمره طبیعی اعمالم در دنیاست به ساحت پر خوانت که نشان دریای بیکران رحمتت است پناه می برم.

ای کریم به من مقام اهل حق را عطا کن اگر چه مستحق نیستم یا غفار من نگویم که طاعتم بپذیر قلم عفو بر گناهم کش و سلام به رهبر عظیم الشان

سلام ودرود به شهیدان گلگون کفنان صدر اسلام تا کربلای حسین و تا کربلا شهیدان انقلاب اسلامی ایران

و سلام بر خواهران وبرادرم

و سلام به همسر عزیز که الان این نامه را برا من شما می نویسیم که در جبهه جنگ بطور مستقیم و غیر مستقیم شرکت دارم که در این مدت شاهد شهادت مجاهدین و پاکباختگان زیاد می بودم که همیشه خودم را در مقابل آنان مانند مورچه ای در برابر سلیمان حس کرده ام دریغم می آید که درآخرین لحظه و آخرین نامه از من عزیزان بزرگ و شهیدان شاهد یاد نکنم و به روح عظیمشان درود نفرستم و مغفرت خدای غفار را برایشان طلب ننمایم.

خدایا تمام روحانی آزاده و فرمانده که جبهه تا آخرین نفس مخلصانه جنگیدند و شهید شدند مشمول رحمت بیکرانت قرار بده. خدایا ما که روی سیاه ترین بنده ی توام رو به درگاه رحمتت آورده ام بر گناهانم قلم عفو بکش و ما از اینکه با تمام کفران نعمت ها و گناهان زیاد و خیانت های که مرتکب شده ام باز هم او بیاد من است اگرچه من جز اندکی بیاد او نبودم

به ذره اگر نظر لطف برتراب کند به آسمان رود و کار آفتاب کند
و من نمی دانم چگونه احساس خود را در برابر این معراج با شما در میان بگذارم خدایا ما را از تسلیمان بخودت و مومنین به پیامبرت محمد(ص) و شیعیان و لایت علی (ع) و مطیعان اولی الامرت حضرت ولی عصر (عج) نائب بزرگوارش خمینی عزیز قرار بده.

خدایا ما را از شمار ضالین شرق و مکتب الحادیش مغضوبین غرب و مکتب ضد بشرش پاک گردان. ای خدای قادر و ای هادی بزرگ ما را به اسلام حقیقی که در این زمان امام برزگمان خمینی کبیر پرچمدار آن است رهنمون ساز .

خدایا تا آخرین لحظه بررضای خودت و به عشق خودت مشغول بدار من به طرف تو میایم تو مرا دریاب آمین یا رب العالمین .

۱۳۶۲/۱۱/۷

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code