شهید محمد افشاری

شهید محمد افشاری

وصیت نامه شهید محمد افشاری

تاریخ‌تولد :۱۳۴۱/۱۰/۰۴
تاریخ شهادت :۱۳۶۴/۱۱/۲۷
بسم الله  الرحمن الرحیم
و لا تحسبن الذین قتلوا فى سبیل الله  امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون آل عمران ۱۶۹

با سپاس و ستایش به درگاه سبحان و درود به ائمه اطهار سلام الله  علیهم و سلام به حضرت بقیه‌الله  الاعظم امام زمان (عج) ارواحنا له الفداء و ارواح العالمین له الفداء و درود به رهبر کبیر انقلاب اسلامى، امام خمینى و درود به شهداى تاریخ اسلام و انقلاب اسلامى و جنگ تحمیلى و امت اسلامى امام عزیز.
شهادت به همه کس قسمت نمى شود و شهید شدن هم آسان نیست. خداوندا! خود ناظر و گواهى که تنها تو را مى پرستم و دینم، دین مبین اسلام است و حضرت ختمى مرتبت محمد ابن عبدالله  (ص)، پیامبر بزرگ اسلام، پیامبرم و دوازده امام برحق، پیشوایان معصومم مى باشند.

پدر و مادر بزرگوار! از صمیم قلب سلام عرض مى کنم و از شما حلالیت مى طلبم و اگر در راه الله  و تحقق آرمان هاى اصیل مکتب اسلام و پیروى از امام امت، شهادت نصیبم گردید و قطره قطره ام کرده باشند، ذرات و قطرات خونم فریاد مى زند: حسین (ع) و خمینى رهبرم. مادرم! کوه باش و چون کوه استقامت کن، از یاد و نام خدا غافل مباش.
خواهرانم! زینب وار با ناملایمات دست و پنجه نرم کنید. و برادرانم در استمرار حرکت شهداى اسلام گام بدارید و تنها به مکتب الهى و تحقق آن بیندیشید.
والدین عزیز! خداوند یارتان باد و پشتیبانتان باشد. امروز افتخارمان این است که در راه عقیده اسلامى جهاد مى کنیم که به حقانیت مکتب اسلام و رهبرى امام امت کاملا آگاهیم و به جز این هدف منظور دیگرى نمى باشد.امت اسلامى جهان به ویژه اسلام وطنمان ایران، بالاخص اهالى مسلمان شریف آباد! بنده کوچکتر از آن هستم که پیامى داده باشم ولى از شما به عنوان برادر دینى مى خواهم که از اسلام و قرآن و انقلاب اسلامى و رهبریت جامع الشرایط امام عزیز، بنیان گزار جمهورى اسلامى، دفاع کنید و از هیچ گونه تلاشى در این مورد دریغ نورزید و به ریسمان خداوندى چنگ بزنید و با وحدت کلمه که امام بارها تاکید و توصیه فرموده اند در راستاى حرکت اسلامى ولایت فقیه حرکت کنید و استکبار شرق و غرب را به خاک مذلت بنشانید.  
براى بنده یک سال نماز و دو ماه روزه به جا بیاورید و مبلغى که در بانک دارم، دریافت نمایید و قضاى نماز وروزه را به جا آورید و هزار تومان جهت رد مظالم پرداخت نمایید. به کسى بدهکار نیستم و از کسى هم طلبى ندارم فقط از اعلاء رضایى فرد مبلغ ..۵ تومان طلب دارم.
خدایا، خدایا، تو را به جان مهدى، تو را به حق مهدى، تا انقلاب مهدى، خمینى را نگهدار.
بنده حقیر درگاه احدیت محمد افشارى (امضاء)  63/12/5

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code