شهید قاسم تقیلو

شهید قاسم تقیلو

وصیت نامه شهید قاسم تقیلو

بسم الله الرحمن الرحیم

والذین اذا اصابتهم مصیبته قالوا انا الله واناالیه راجعون

با درود بیکران بر پیامبر عظیم الشان اسلام و ائمه اطهار علیهم اسلام و با درود به امام امت و روان پاک شهیدان گلگون کفن انقلاب و با سلام و درود به شما خانواده عزیزم .

امیدوارم از اینکه فرزندتان بعداز انقلاب اکثر هم اش را به جهت پیشبرد آن معروف داشته و اکنون نیز در حین خدمتگزاری به اسلام به دیار باقی شتافته است راضی باشید .

صبر و گذشت شما در طول زندگی ام همواره مایه امید و خوشحالی من بوده بخصوص که اگر در این هنگام با شکر گزاری به درگاه حضرت حق و تشویق دیگران به ادامه راه شهدای انقلاب . جهت ادای وظیفه زینبی گام بردارید .

بدین وسیله از شما که همیشه موجب زحمتشان بودم و از همه برادران و دوستان که باعث رنجش خاطرشان شدم طلب بخشش نموده و امیدوارم که از خداوند متعال برایم طلب بخشش و رحمت بکنید و به همه دوستان و برادر اینکه مسئولیت مسلمان بودن و در خط امام گام برداشتن را درک کرده و انقلاب اسلامی در همه حال به مساعدت هایشان امیدواراست ، به عنوان عضو کوچکی از خدمتگزاران جامعه اسلامی توصیه می کنیم که بینش صحیح و آگاهی عمیق شما وقتی با ایمان مذهبی عجین شد می تواند به شما قدرت و توان حرکت در جهت جلب رضایت خداوند تبارک و تعالی را بدهد.

غیر از کتابهایم چیز دیگری ندارم که امیدوارم برادر و خواهرهایم با استفاده کامل از آنها با بصیرت کامل در راه کلمه حق گام بردارند و اگر ممکن باشد ۲سال نماز و روزه قضا و احتیاطی که به گردن دارم بعمل آورید.

وصیت نامه مورخه ۶۴/۹/۱۰

قاسم تقیلو

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code