شهید قاسم تقیلو

بسم الله الرحمن الرحیم

والذین اذا اصابتهم مصیبته قالوا انا الله واناالیه راجعون

با درود بیکران بر پیامبر عظیم الشان اسلام و ائمه اطهار علیهم اسلام و با درود به امام امت و روان پاک شهیدان گلگون کفن انقلاب و با سلام و درود به شما خانواده عزیزم .

امیدوارم از اینکه فرزندتان بعداز انقلاب اکثر هم اش را به جهت پیشبرد آن معروف داشته و اکنون نیز در حین خدمتگزاری به اسلام به دیار باقی شتافته است راضی باشید .

صبر و گذشت شما در طول زندگی ام همواره مایه امید و خوشحالی من بوده بخصوص که اگر در این هنگام با شکر گزاری به درگاه حضرت حق و تشویق دیگران به ادامه راه شهدای انقلاب . جهت ادای وظیفه زینبی گام بردارید .

بدین وسیله از شما که همیشه موجب زحمتشان بودم و از همه برادران و دوستان که باعث رنجش خاطرشان شدم طلب بخشش نموده و امیدوارم که از خداوند متعال برایم طلب بخشش و رحمت بکنید و به همه دوستان و برادر اینکه مسئولیت مسلمان بودن و در خط امام گام برداشتن را درک کرده و انقلاب اسلامی در همه حال به مساعدت هایشان امیدواراست ، به عنوان عضو کوچکی از خدمتگزاران جامعه اسلامی توصیه می کنیم که بینش صحیح و آگاهی عمیق شما وقتی با ایمان مذهبی عجین شد می تواند به شما قدرت و توان حرکت در جهت جلب رضایت خداوند تبارک و تعالی را بدهد.

غیر از کتابهایم چیز دیگری ندارم که امیدوارم برادر و خواهرهایم با استفاده کامل از آنها با بصیرت کامل در راه کلمه حق گام بردارند و اگر ممکن باشد ۲سال نماز و روزه قضا و احتیاطی که به گردن دارم بعمل آورید.

وصیت نامه مورخه ۶۴/۹/۱۰

قاسم تقیلو

 

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code