شهید فیض الله صدیقی

شهید فیض الله صدیقی

وصیت نامه شهید فیض الله صدیقی
تاریخ‌تولد :۱۳۴۶/۱۲/۰۳
تاریخ شهادت :۶۴/۱۱/۲۱
بسم الله  الرحمن الرحیم الذین امنوا و هاجروا و جاهدوا فى سبیل الله  باموالهم و انفسهم اعظم درجه عندالله  و اولئک هم الفائزون (توبه آیه ۱۹)

بار خدایا! تو را شکر مى کنم که به ما توانایى دادى که بتوانم در جبهه هاى نبرد حق علیه باطل حضور یابم و علیه دشمن زبون بجنگم و با درود و سلام به امام امت و امت امام و سلام بر تمامى رزمندگان اسلام که به حضور مداوم خود هرلحظه حماسه مى آفرینند و سلام بر تمامى شهداى راه حق و فضیلت و سلام بر تمامى امت حزب الله  که در پشت جبهه فداکارانه فعالیت مى کنند. از آنجا که هر کس باید وصیت نامه داشته باشد، لازم دانستم که من بنده گناهکار چند کلمه اى به عنوان وصیت نامه بنویسم {و احساس گناه مى کنم} از راههاى منحرف و کج و خطاهایى که کرده ام و یا از آنکه نتوانستم، خدمت شایانى به جمهورى اسلامى بکنم.

اگر شهادت نصیبم شد، همانطورى که امام عزیزمان فرموده اند:«اولین قطره خونى که بر زمین مى ریزد، تمام گناهانش بخشیده خواهد شد». در این صورت امکان دارد که مادر عزیزم از من راضى باشند و تمام کسانى که من در حق آنان ظلمى انجام داده ام، مرا ببخشند و یا این که من به کسى بدهکار هستم، من حلال کردم و یا این که کسى به من بدهکار است و یا چیزى داده، مرا حلال کنند.
پدرجان و مادرجان و برادر و خواهر عزیزم و دوستانم! هیچ موقع براى من گریه نکنید و ناراحت نباشید. اگر خواستید گریه کنید، به یاد امام حسین (ع) و اصحابش و به یاد زینب (ع) گریه کنید، چون که من ارزش گریه کردن ندارم و به شما توصیه مى کنم که در کارهایتان مخلص باشید و دلم مى خواهد که شما مادر عزیزم و برادرانم و دوستانم هیچ آرزوى نداشته باشید، جز پیروزى و افتخار کنید و سربلند باشید که در راه اسلام عزیز کشته شده ام و به خدا قسم یاد مى کنم، اگر من هزار جان هم مى داشتم، در راه الله  و اسلام عزیز فدا مى کردم و فکر نکنید که پاسداران بى خود کشته مى شوند، بلکه این پاسداران بودند وهستند که مملکت ایران و اسلام را تا به حال با رهبرى بزرگ همچون امام خمینى و امت بزرگ ایران زنده و پیروز نگه داشته اند و شما هم براى اسلام فداکارى کنید و به هر وسیله اى که مى توانید و این بهترین {کمک به اسلام} است براى شما.
گمان نکنید که شهیدان مرده اند، بلکه آنان در نزد خدا زنده اند و روزى مى خورند
اما در مورد دفن، شاید جنازه من نیاید، اگر هم آمد پهلوى برادرم، شهید احمد مردانى در قبرستان میموندره دفن کنید و با اجازه مادرم و برادر و خواهر و دوستانم امیدوارم که همگى شما عزیزان صبر و مقاومت فراوانى داشته باشید. انشاءالله .
خداوندا! رزمندگان اسلام را به پیروزى نهایى برسان. آمین. خداوندا! مهدى صاحب الزمان هر چه زودتر به فریاد مسلمانان برسان. آمین. خدایا! عمر امام عزیزمان را تا ظهور مهدى صاحب زمان نگهدار. آمین.
شهید قلب تاریخ است                    
در تاریخ ۶۴/۹/۱

برادر فیض الله صدیقى

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code