شهید عباس رستمی

شهید عباس رستمی

وصیت نامه شهید عباس رستمی
تاریخ‌تولد :۱۳۴۲/۰۴/۱
تاریخ شهادت :۶۱/۰۶/۱۷
بسمه تعالى

به نام الله  هستى بخش روح الله «ان الله  یحب الذین یقاتلون فى سبیله صفا کانهم بنیان مرصوص»صف ۴ «همانا خداوند، دوست دارد کسانى را که در یک صف محکم در راه او مقاتله و جنگ مى کنند. رحمت خدا بر توبرادر رزمنده زیرا که تو از لشکریان خدایى»
«انالله  و انا الیه راجعون»بقره ۱۵۶«به درستی که همه از او هستیم و بازگشت همه به سوى اوست» اکنون که شماها را به خاطر خدا و رسول خدا ترک کردم و عازم جبهه جنگ با کفار مى باشم، بدانید که همواره قلبم با شماست و با شما خواهم بود. و آنگاه که به وسیله گلوله هاى دشمن تکه پاره مى شوم در آن موقع نیز با شما خواهم بود. ولى در آن وقت فقط روح من است که با شادابى و خرمى با شما خواهد بود و این است، حیات جاویدى که خدا وعده داده است و بدانید این سعادتى است براى من و پدر و مادر من که فرزندى تربیت کرده اند که حسین واردر راه خدا و به خاطر خدا و قرآن و رسول خدا جنگیده و شهید مى شود.
تا آنجا که مى توانم، مى کشم که دشمن اسلام را نابود کرده ام و اسلام را به پیروزى رسانده ام و اگر نتوانستم،مى میرم که شهیدم و این را خدا قرار داده است و امیرالمومنین (ع ) درباره اش گفته است: ((شهادت درى از درهاى بهشت است که فقط به سوى اولیاى خاص خداوند باز مى شود)) که اگر من گناهکار سعادت آن را داشته باشم.
خانواده عزیزم! بدانید که من بى هدف راه امام و شهیدان را دنبال نکردم و کسى هم مرا مجبور به رفتن این راه نکرد و شما مرا از دست نداده اید، بلکه به خدا هدیه کرده اید. مادر عزیزم! مى دانم آخرین نامه هاى من براى تو دردآور و سخت است و گریه را سر خواهى داد و تو مادرى و باید گریه کنى. زیرا همین گریه هاى مادران شهید داده است که سیلى از اشک روان مى سازد و کاخ ستمگران و ظالمان را از ریشه مى کند و در گورستان تاریخ دفن مى کند.
در آخر از خانواده عزیزم مى خواهم که راه امام را دنبال کنند که راه خداست. تمام عمرم فداى یک لحظه عمر امام.
ضمنا از تمام دوستان و آشنایان حلال خواهى دارم که حلالم کنید تا پیش معبودم سرافراز باشم.
والسلام                                 
وصیت نامه پاسدار عباس رستمى (امضاء)

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code