شهید سید حامد جوادی

شهید سید حامد جوادی

بنام الله پاسدار حرمت قرآن و خون شهیدان

جنگ جنگ است و شرف ما هم در گرو همین جنگ می باشد (امام خمینی)

هیچ قطره ای ، در مقیاس و در پیشگاه پروردگار عالم از قطره خونی که در راه خدا ریخته شود بیشتر  با ارزش نیست ( حضرت رسول (ص) .

ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت ( شهید مظلوم بهشتی)

مکتبی که شهادت دارد اسارت ندارد (شهید بهشتی)

شرم دارم که راحت و آسوده بمیرم(شهید بهشتی)

شهدا شمع محفل بشریتند. شهید قلب تاریخ است(شهید مطهری)

******

شستم از اشک و زخون رنگ و جلایش دادم// در ره عشق نباشد به از این زیبایی

پر جهد کنی و عازم راه شوی از شیب و فراز راه آگاه شوی

بر قله فتح می نشینی اگر فریاد گر نصر من الله شوی

ای خلق بهوشی تا که خامت نکنند با وسوسه رخنه در مرامت نکنند

این مدعیان خلق غلام خصم اند همه هشدار که چون خویش غلامت نکنند

سلام ودرود بر آزاد بخش ستمدیدگان و رهایی بخش مظلومان. درود بر همه در خون تپندگان سنگر قرآن که با خون گلرنگ خویش در درخت اسلام را سیراب و آبیاری کردند . باید برای محو رژیم طاغوتی در جاده حیات و گذرگاه سرنوشت پیمان خون نوشت. باید قیام کرد باید در این نبرد مبارک زجان گذشت ای یادگار خون . الان که دارم این وصیتنامه را می نویسم بدون دلبستگی به دنیا و فقط به امید خدا و به خاطر خدا و عشق به خدا به جبهه می روم برای سربلندی پرچم خونین لا اله الا الله و پیروزی امت شهید پرور به رهبری و به همت زعیم عالیقدر و منجی عالم تشیع یعنی (قلب طپنده امت ) در حال حاضر که عازم جبهه هستم دو مورد را در سر خود می پرورانم.

۱٫ جهاد در راه خدا و پیروزی اسلام ومسلمین به کفر و الحاد جهانی

۲٫ شهادت در راه خدا و هر کدام از این دو مورد که نصیبم شد من خوشبختی خود را در آن میبینم چون میدانم که: ان الجهاد باب من ابواب الجنته الخاصته الا لیائه

همانا جهاد دری از درهای بهشت است که خداوند عزوجل فقط برای دوستان خاص خویش گشوده است. ان الله یحب الذین یقاتلون فی سبیله صفا کانهم بنیان مرصوص خدا . دوست میدارد آنان را که کارزار میکنند در راه دین خدا در حالیکه در معرکه پیکار صف زدگانند گویا ایشان ساختمانی استوارند

سلام بر حماسه آفرینان تاریخ و سلام و درود بر سرو آزادگان و سالار شهیدان امام حسین (ع) که شجاعانه و بی باکان در مقابل کفر و استکبار ایستاد و آنها را به هلاکت رساند و در آخر با ۷۲تن از یارانش به درجه رفیع شهادت نایل گشتند و با خون مطهرشان درخت اسلام را آبیاری کردند و باز درود بر حماسه آفرینان تاریخ وبت شکنان زمان همچون امام امت قلب تپنده ملت که بعد از هزار و چندین ساله پیش کربلای امام حسین (ع) را یاد آوری کرد واقعا نوری از نور خدا بود که در ایران طلوع کرد و فجری ببار آورد و با رهنمودهای پیامبر گونه او ملت بخواب رفته را بیدار کرد، مستضعفان را از زیر یوق ظالمان و استعمار و استعمارگران شرق و غرب آزاد ساخت.

درود بر این مرد ابر مرد تاریخ معاصر جهان که واقعا در جهان بی سابقه است و از برکات و رحمت الهی است که خداوند متعال به این کشورها و عنایت کرد که خداوند متعال عمر شریف و با عزتش را طولانی و انقلابش را به انقلاب جهانی حضرت مهدی (عج) متصل بفرماید و وجود و سایه با عظمت اش را از سر این ملت و از این ملت و از سر مسلمین و مستضعفان جهان کم وکوتاه نکند انشاالله.

بله ای برادران و خواهران حزب الهی و در خط امام باید قدر این امام عزیزمان را بدانیم زیرا ما هر چه داریم یعنی چیزی را که از اسلام فهمیده ایم از برکت این پیر جماران است و اگر خدای نکرده این سلاله پیامبر و ابراهیم زمان نبود ابر جنایتکاران شرق و غرب از جمله امریکای لعین و سایر جهانخواران بر سر این ملت ضعیف و ستمدیده زده و خون این ملت را میکده بودند والان هم اگر کمی بی تفاوتی و نقطه ضعیفی از خود نشان دهیم .

باز این متجاوزین و دشمنان اسلام بر سر این ملت خواهند زد و حق ملت محروم را خواهند خورد. مبادا که سستی کنیم زیرا این دشمنان در کمین نشسته و هر لحظه و هر آن می خواهند به اسلام عزیز آسیب برسانند و از هر سو کفار دو رو بر مسلمین را احاطه کرده اند و از هر گونه جنایتی هم دریغ ندارند و این یک وظیفه شرعی و سنگین بردوش ما هاست که برای حفاظت از آبرو و حیثیت و اموال و همچنین از حریم مقدس اسلام دفاع کنیم و نگذاریم که به این مملکت اسلامی نه تنها در این بلکه در تمامی نقاط جهان که مسلمانان و شیعیان زندگی می کنند آسیبی برسد و باید جوانمردانه و دلیرانه همچون حضرت قاسم ها و علی اکبر و علی اصغرها و زینب گونه در مقابل همه ستمگران و جهانخواران ایستادگی کنیم حتی اگر شهید بشوم اگر در این را شهید هم بشویم پیروزیم و زنده هم بمانیم پیروزیم، زیرا پرچم اسلام از خون پرورش یافته است و امام حسین (ع) جانش را در ره اسلام وخدا فدا کرده است به اضافه ۷۲ تن از یاران با وفایش زیرا انقلاب بدون خونریزی پیروز نمی شود و نخواهد شد، چنانچه علی (ع) در محراب عبادت و شهادت درس بزرگ و عارفان مان به شیعیان آموخت و در محراب عبادت و رشادت هم به درجه اعلای شهادت نایل گشت و این رشادت و شجاعت های امام علی و امام حسین (ع)و سایر امامان معصوم و پیامبرگرامی و بزرگواری است که در زمان حاضر در کشور ایران بوجود آمده و هر روز صحنه های خونین در کربلای ایران بوجود می آید و حضرت ابوالفضل و قاسم های زمانه و علی اکبر ها رشیدانه و شجاعانه در مقابل استکبار جهانی و صدام و صدامیان ایستادگی می کنند تا آخرین لحظه مرگ حتی اگر شهید هم بشوند .

خوشا به حال پرچمداران در قیامت که آن را برداشته به سوی بهشت پیشی می گیرند؛ آنها کسانی هستند که در سحر و در غیر از سحر به مساجد می شتابند، هر که میتواند گریه کند و هر که نمی تواند گریه کند در دل همواره محزون باشد و حالات گریه به خود بگیرد که آدم سنگدل از خدای تعالی دور است ولی نمی فهمند.

بله برادران و خواهران ارجمند بسیار به مساجد رفتن انسان را جهادگر میکند که خداوند انشااله ما را از مساجد دور نسازد.

آرامگاه خودت را درست کن و آخرت را به دنیای خویش مفروش که به فنا خواهی رفت. بدان که تو برای آخرت خلق شده ای نه برای دنیا برای نیستی نه برای هستی و برای مردن نه برای زندگانی و این دنیا فقط برای آمادگی و توشه جمع کردن، برای آخرت از طریق عمل خوب و صالح و تو راننده مرگی که گریزنده از آن رهایی نمی یابد و جوینده هم آن را از دست نمی دهد و ناچار مرگ او را در می یابد. پس بترس از اینکه مرگ ترا در یابد و تو در حال گناه باشی.

ای جوانان نکند که در رختخواب ذلت بمیرید که امام حسین (ع) در میدان نبرد شهید شد. برادران و خواهران مومن و متعهد مبادا استغفار و دعا را از یاد ببرید که بهترین درمان ها و تسکین قلب ها ، دعا و راز نیاز با خداست و همیشه به یاد خدا باشید و در راه الله قدم بردارید که مبادا دشمنان اسلام بین شما و خدا تفرقه بیندازد و شما را از روحانیون مبارز و متعهد و مسئول دور سازند که اگر این چیاولگران و غارتگران بین مسلمین تفرقه بیفتد روز بدبختی مسلمانان و روز شادمانی و خوشحالی ابر قدرت هاست.

باید با همکاری و همبستگی با پیروی از فرامین امام و ولایت فقیه (حاکمیت الله) و با حمایت از انقلاب اسلامی و علمای دلسوز اسلام را یاری کنید و پیام شهیدان این است که آگاهانه در صف الله بپیوندید و قیام کنید و در راه او (خدا) جهاد کنید .چنانچه امام حسین(ع) می فرماید (ان الحیاه عقیده و جهاد ) همانا زندگی جهاد در راه عقیده می باشد و همچنین برای سرکوبی ظلمه و ستمگران می باشد و نیز علی (ع) در نهج البلاغه فرموده است: ای گروه مسلمانان خوف و ترس را شعار خود بنمائید و از خدا بترسید و در کارزار با دشمن سستی ننمائید که ما باید شکر این نعمت ها را بکنیم .

پروردگار این نعمت بزرگ آزادی – استقلال که به ما ایرانیان تحت رهبری این مرد عظیم الهی ، این نعمت بزرگ الهی و این رجل سیاسی و ایمانی و تقوائی و اجتهادی یعنی ( قلب آرام بخش است) شهید پرور ایران عنایت کرده ما را در مقابل این تکلیف بزرگ و رسالت الهی موفق و موید و منصورید این عشق به الله است که به ما زندگی و حیات می دهد.

تنها آرزویم این است که روزی که خواستم بمیرم با عشق به خدا بمیرم نه در حال غفلت .

دلم خواهد که با ایمان بمیرم به زیر سایه قرآن بمیرم

دلم خواهد که پیش حجت حق سرافراز و خوش و خندان بمیرم

به حق خاتم ادیان محمد (ص) مسلمانان و به خون غلتان بمیرم

دلم خواهد که در خط خمینی بهشتی گونه و انسان بمیرم

دلم خواهد دلم خواهد خدایا شهیدی ، شاهدی ، بریان بمیرم

برادران و خواهران مومن

سنگرتان که مدرسه می باشد حفظ کنید و با درس خواندن و علم آموختن اسلام را یاری کنید. الان مملکت به شما جوانان نیاز دارد و الان مملکت یک مملکت اسلامی شده است و باید در این موقعیت حساس کار کرد و ابتکارات و اختراعات به خرج داد و بایستی در مملکت خود کفائی به وجود آید و نه مثل زمان قبل همه چیز از خارج گرفته شود و تابع استعمار گران و استعمارگران باشیم .

الان وقت کار و صدور انقلاب است و تمامی جهان و آگاه کردن مردم از اسلام و قرآن و جذب کردن مردم به دامن اسلام و آماده شدن برای فرج آقا ولی عصر ارواح الصاحین له الفدا زیرا مهدی موعود(عج) وقتی ظهور خواهد کرد که همه قشرهای ملت آماده باشد و زمینه را فراهم کنند و تمام جهان پر از عدل و داد شود در مسائل اسلام بیشتر دقیق شوید و سعی کنید عظمت و مجد اسلام و مسلمین را بیایید و خودتان را تسلیم اسلام کنید و همچنین صداقت و اخلاص خود را حفظ کنید و سعی و کوشش کنید آنان که پیرو خط سرخ امام عزیز نیستند و به ولایت از اعتقاد ندارند از صحنه و جامعه اسلامی خارج نکنید که ان شالله دعا شهدا (آنان را متحول و به رحمت الهی نزدیک گرداند .

اما پیامم به مادران اسطوره مقاومت وصبر که مبادا از رفتن فرزندانتان به جبهه جلوگیری کنید و زینب گونه باشید چنانچه حضرت زینب (ع) تحمل ۷۲ شهید را کرد که در کربلای خونین شهید شدند و همچنین مثل خاندان وهب باشید حتی جسد فرزندانتان را هم نگیرید زیرا مادر وهب فرمود سری را که در راه خدا داده ام پس نمی گیرم و واقعا درود بر چنین مادرانی که دلیرانه و شجاعانه فرزندانشان را در راه خدا قربانی می دهند و پرچم رنگین اسلام را رنگین تر می کنند.

به خاطر اسلام و قرآن و در راه خدا محفوظ ماندن حریم اسلامیت وحفاظت از حیثیت مردم و سلام بر زینب (ع) که به مادران ما درس شهامت و شجاعت و بردباری آموخت و تعلیم داد.و در آخر پیامم به خانواده صبور و برد بارم خود را برای تحمل رنج ها و ناکامی ها آماده سازید و دل قوی دارید که قادر یکتا پشتیبان شماست و تنها اوست که شما را از شر دشمنان نجات می بخشد و عاقبت شما را به خیر می گرداند.

این سختی ها و ناراحتی ها زود گذر و تمام شدنی است و اگر می خواهید در مقام و عظمت شما خللی وارد نشود.هیچگاه زبان به شکایت نگشائید و آنچه را که از قدر و منزلت الهی شما می کاهد بر زبان نیاورید.

مادرم هیچگونه گریه و زاری مکن اگر هم گریه ات گرفت امام حسین (ع) را بیاد آور.

افسوس که وقت تنگ است، نتوانستم بنویسم سلام گرم مرا به رهبر عزیزم و بگوید که تا آخرین قطره خونم سنگرم را ترک نخواهم کرد امام را دعا کنید . خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار به امید دیدار در کربلا .

شهید سید حامد جوادی ۶۲/۱۱/۲۱

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code