شهید رضا جلوخانی

شهید رضا جلوخانی

وصیت نامه شهید رضا جلوخانی

تفنگم را بیاورید تا سینه دشمن را سوراخ کنم که دیگر تحمل این همه نامردی را ندارم.آخر این ملت آزادی خواه و حق پرست چه کرده است که این چنین ناجوانمردانه علیه اش بسیج گشته اند.آخر مگو در این دیار استقلال و آزادی جرم است که این چنین ملت های اسلام را به محاصره اقتصادی و نظامی می کشتند.

ای مادرم کفنم را بیاور تا بپوشم که خون من ازخون امام حسین (ع) و علی اصغر به خون خفته رنگین تر نیست. به جهان خواران شرق و غرب بگوئید اگر خانه و کاشانه ام را به آتش بکشند ، اگر گلوله هایتان قلبم را سوراخ کند آرزوی شنیدن یک کلمه ضعیف و زبونی و آرزوی فروختن دینم را به گور خواهید برد.

به آنها بگویند که اگر پیکرم را زنده زنده پاره کنند، اگر پاره های تنم را در آتش بسوزانند، اگر خاکسترم را به دریا بریزند از دل امواج خروشان دریا صدایم را خواهید شنید که فریاد می زنم اسلام پیروز است.

کفر و نفاق نابود است، به پدر و مادر عزیزم سلام می رسانم و از آنها می خواهم که چون من در بیمارستان بودم نتوانستم روزه هایم را بگیرم لذا زحمت کشیده و برایم یک ماه روزه بگیرید از خواهرانم می خواهم که مثل زینب عمل نمایند و پیام مرا که پیام ده نمودن ایلام و نجات مظلومان است به جهان برسانند.

و السلام علیکم و رحمت الله و برکاته رضا جلوخانی

۶۱/۸/۱۰

قبلی «
بعدی »

۵ دیدگاه ها

  1. روح همه شهداشا این حقیرخواهرزاده شهیدرضاجلوخانی هستم امیددارم بتوانیم به وصایای شهداجامع عمل بپوشانیم

    • سلام و درود
      خوشحالیم که مطالب شما را شما خانواده های عزیز شهدا مطالعه می کنید. در صورت امکان آلبوم های عکس دایی تونر و امانت به ما بسپارید اسکن کنیم و در اسرع وقت به شما برگردانیم. یک نسخه دیجیتالی هم تقدیم خودتان می شود.در صورت تعداد زیاد عکس ها یک آلبوم کار شده هم خدمتتان تقدیم می شود

  2. سلام حتمآدراولین فرصت مننتها ازوقتی حاج خانم مرحوم شدن من ابهرنیامدم یعنی ککسی نیست که به بهانه دیدوبازدیدایشان بیام خدمت شما یه خواهش دیگه میتونم کنم واین که ازخاطرات ونحوه شهادتشان برام بفرستین اگه خواستین شمارم میفرستم تماس بگیرین ااون خط کاریم بیشتر دستم هست۰۹۱۰۲۹۳۰۱۳۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code