حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت تعداد کل نوشته ها : 6223 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 363×
شهید رستم علی سلطان محمدی
2

وصیت نامه شهید رستم علی سلطان محمدی وصیت نامه را در حالی می نویسم در کربلای کردستان مشغول مبارزه با ضد انقلابیون داخلی می باشد چون که دنیا رخت بر بستن زمان و مکان نمی شناسد. درود بر خمینی امید مستضعفان جهان فرزند پاک حسین است که مانند حسین بن علی اسلام را شکوفه ساخت. […]

پ
پ

وصیت نامه شهید رستم علی سلطان محمدی

وصیت نامه را در حالی می نویسم در کربلای کردستان مشغول مبارزه با ضد انقلابیون داخلی می باشد چون که دنیا رخت بر بستن زمان و مکان نمی شناسد.

درود بر خمینی امید مستضعفان جهان فرزند پاک حسین است که مانند حسین بن علی اسلام را شکوفه ساخت. مواظب باشید قلب امام نشکند و سلام و درود و شهدای اسلام و آزادی که با خون خودشان درخت اسلام را آبیاری کردند و سلام بر ملت شهیدپرور ایران به خصوص پدران و مادران شهید پرور زنجان چنین عاشقانه را در ایشان درس شهادت آموختند.

اگر تمام جهان بر اسلام قربانی شوند هنوز کم است. وصیتم بر جوانان و هم ردیفان آن است که این خط سرخ را ادامه دهند. اسلحه ها را که از دست غیورمردان جبهه افتاده بردارید و به میدان بروید مسئولیت بر عهده من و شما جوانان این مرز و بوم است حیثیت و آبروی ما و آبروی خانواده ما و اسلام ما در گرو این اسلام است اسلحه ها را بردارید و چنان بر لشگر کفر شورش کنید که استکبار جهانی بداند که کشور اسلام رهبرش امام خمینی نمی توان جنگید.

سلام بر مادرم که این چنین مرا در مکتبش درس شهادت داد و توفیق یافتم که در راه اسلام و قرآن بجنگم .

مادرم بر مرگ خونبارم هرگز گریه مکن ،زیرا که تو خیلی سرفراز هستی،من در پیش خودم همان حسین را انتخاب کردم.

مادر مهربان هر وقت نگران شدی حضرت زینب را به یاد بیاور که برادری همچون حسین از دست داد و پس از این انقلاب که دنباله قیام حسین است سرباز لازم دارد، خون لازم دارد. همه ماها دست به سوی خدا بر می گردیم، ناراحت نباشید که این جبهه ها از خون هزاران علی اکبرها حضرت قاسم ها … است من فقط از شما طلب بخشش دارم که زحمات مرا حلال کنید چون که من از این دنیا با کوله بار خالی می روم از برادران مهربان طلب بخشش دارم و خواهرانم وصیت می کنم که گریه نکنند و در پایان از کسانی که من آشنایی دارند و یا مرا می شناسند از خداوند طلب بخشش آمرزش کند که شاید خداوند از گناهانم بگذرد .

 سلطان محمدی

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.