حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت تعداد کل نوشته ها : 6312 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 363×
شهید رحیم جوادی و جعفر پهلوان افشار
2

وصیت نامه مشترک شهیدان جعفر پهلوان افشار  و رحیم جوادی پروردگارا بارالها اکنون که توفیق یافته ام تا بار دیگر در جبهه نبرد حق علیه باطل شرکت نمایم و بتوانم لذت نبرد در راه تو را بچشم تو را سپاس و شکر می گویم. بار الها! این به راستی خواسته و تدبیر توست تا من […]

پ
پ

وصیت نامه مشترک شهیدان جعفر پهلوان افشار  و رحیم جوادی

پروردگارا بارالها اکنون که توفیق یافته ام تا بار دیگر در جبهه نبرد حق علیه باطل شرکت نمایم و بتوانم لذت نبرد در راه تو را بچشم تو را سپاس و شکر می گویم.

بار الها! این به راستی خواسته و تدبیر توست تا من قطره ناچیز بتوانم پای بیکران رزمندگان بپیوندم و بتوانم فرمان را لبیک گویم. پروردگارا تو خودت شاهدی که این امت چقدر مظلومانه فرزندان خویش را به جبهه ها می فرستند تا تو را خشنود سازند بتوانند حکومت تو را در زمین پیاده کنند.

بار الها! توفیق شهادت را بر من عنایت فرما و از گناهانم در گذر تا بتوانم شهد شیرین شهادت را بچشم و چقدر شیرین و دلپذیر است در راه تو در خون قطعه قطعه شدن و چه خوشبختند.

کسانی که لذت نماز عبادت و سختی،گرسنگی ، زجرو سرما در راه تو را می فهمند  و چه آدم هایی هستند چقدر کوردل که براستی مهر بر دل هایشان نهاد شد هیچوقت این چیزها را نمی فهمند رزمندگان را به مسخره می گیرند فقط به فکر پول مقام  و رفاه خودشان هستند که حتی با دیدن خون این همه شهید باز خیانت می کنند باز ضد این انقلابند و شما ای امت حزب الله باز خون دهید  آنقدر که تا زمین سرخ رنگ و جهان فریاد مظلومیت شان را بشنود.

مظلومان از کربلا ی حسین و ۷۲ تن ۷تیر ، تا هویزه ، دزفول و کربلای دشت خوزستان. باید که خون داد تا پرچم خون رنگ اسلام را همیشه بر رفیع ترین قله جهان سرفراز نگهدارید تا امام مهدی بیاید و جهان را پر از عدل سازد. شما باید وارث خون شهیدان باشید . نگذارید تا شیطان های کوچک با این خون ها بزرگ شوند. نگذارید این خون ها برای فرصت طلبان در هر لباس مقام شود .

نگذارید میوه درخت فدارکاری شهدا را ریا کارانه بچینند. نگذارید عده ای نقاب عوض کرد و با خون شهدا میز ریاست درست کنند. وارثان شهدا باشند محرومین که در راه این انقلاب و اسلام از همه چیز خود گذشتند . به قول امام  امام این کاخ نشین ها و سرمایه دارهای ذره ای در این انقلاب خدمت نکرده اند، هر چه داشته این انقلاب از این کوخ نشین ها و محرومین بوده پس نگذارید تا سرمایه دار ، تودهای …… از فرصت استفاده کنند، آنها که در این جنگ ذره ای خدمت نکرده اند و کسانی که در زمان انقلاب اول سکوت کرده و در زمان بنی صدر خائن جلو پای وی گوسفند قربانی می کردند ،اکنون نیز نقاب عوض کنند و شما پایدار استوار ، مقاوم باشید پشتیبان امام خمینی و با رهنمود های وی از این انقلاب پاسداری کنید.

و از خانواده ام می خواهم تا پاسدار این انقلاب باشند و برای من ناراحت نباشند، زیاد گریه نکنند چون اگر خوبی و خوشبختی مرا می خواشتند من به آرزویم رسیدم و خوشبخت شده ام و اگر از اهل فامیل و آشنایان و یا هر کس علیه انقلاب حرفی زد محکم جواب او را بدهند .

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

جعفر پهلوان افشار/ رحیم جوادی

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگه دار

نماز مرا آیت الله … موسوی امام جمعه زنجان بخواند یا اگر نشد آقای اسدالله … بیات و یا شمس الدین تقی لو

ما شهید می شویم، خود حسین را می بیینم و یا پیروز می شویم در کربلای او زیارت کنیم پس در هر حال به آرزویمان می رسیم.  راهشان پررهرو باد

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.